Co nowego?

Friendly RP - Serwer Roleplay PS4

siema
wiek:28
o mnie: chciałbym wejsc do swiata rp i spróbować swoich sił .w gry gram sporadycznie w gta od kilku miesiecy
mój discord bigpapa
 


Friendly RP to zbiór najlepszych serwerów Roleplay GTA 5 na konsoli PS4.
GTA Role-play polega na odgrywaniu roli. Gracz wciela się w wymyśloną przez siebie postać i odgrywa rolę którą sobie wykreuje na wyspie.

Oferujemy darmowe konta PS+, rozbudowane serwery, świetną i pomocną administrację. dobrą atmosferę, własne boty. Oferujemy też wiele metod zarobków na wyspie, a nawet lepsze centrale. Możesz stworzyć swój własny gang i walczyć o swój teren z konkurencją jeżeli będzie to konieczne.

Na serwerach jest dostępnych wiele prac dzięki którym możesz zarabiać wirtualne pieniądze na swoje wydatki np. na ubrania lub pojazdy.

Przed dołączeniem musisz założyć konto na forum i złożyć podanie. Przedstaw się i napisz kilka słów o sobie (doświadczenie w grze GTA).


Wymagana jest konsola z PS Plus, konto na tym forum, na Discordzie oraz mikrofon do komunikowania się.
Od użytkowników którzy dołączają na nasze serwery oczekujemy umiejętności odgrywania roli, wysokiej kultury osobistej oraz poprawnej ortografii. Psucie gry użytkownikom na wyspie skutkuje wyrzuceniem z zabawy. Jeżeli na danego użytkownika będzie zbyt dużo zgłoszeń to kończy swoja przygodę w GTA 5 Rp na PS4.

Wypełniając poprawnie formularz otrzymasz zaproszenie. Zwykle trwa to do kilku godzin. Pomijamy tych co proszą o zaproszenie bez przedstawionych przez nas
wymagań.

Przykładowy formularz
Kod:
Wiek: ---
O mnie: ---
Doświadczenie: ---

Dołączając na serwery akceptujesz warunki przedstawione przez Friendly RP.

Służymy pomocą w dobrze najlepszego serwera na PS4.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z administratorem serwerów
Wiek:15
O mnie: Jestem koleżeński i nie konfliktowy
Doświadczenie: Jeżeli można to uznać to tylko oglądanie
 

Baks_29

1
0
1
Wiek:18
O mnie: potrafię zachować kulturę, gram w pełni angażując się w postać , ogarnięty i koleżeński
Doświadczenie: grałem na atlantis RP i cocoRP
 
wiek:13
o mnie jestem kulturalny angażuje sie w postac i jestem koleżeński
Doświadczenie: gram w gta od kilku miesięcy umiem jeździć i oglądam od dawna gta
mój discord KUBIX YOUTUBE #7081
 

Meati0p

1
0
1


Friendly RP to zbiór najlepszych serwerów Roleplay GTA 5 na konsoli PS4.
GTA Role-play polega na odgrywaniu roli. Gracz wciela się w wymyśloną przez siebie postać i odgrywa rolę którą sobie wykreuje na wyspie.

Oferujemy darmowe konta PS+, rozbudowane serwery, świetną i pomocną administrację. dobrą atmosferę, własne boty. Oferujemy też wiele metod zarobków na wyspie, a nawet lepsze centrale. Możesz stworzyć swój własny gang i walczyć o swój teren z konkurencją jeżeli będzie to konieczne.

Na serwerach jest dostępnych wiele prac dzięki którym możesz zarabiać wirtualne pieniądze na swoje wydatki np. na ubrania lub pojazdy.

Przed dołączeniem musisz założyć konto na forum i złożyć podanie. Przedstaw się i napisz kilka słów o sobie (doświadczenie w grze GTA).


Wymagana jest konsola z PS Plus, konto na tym forum, na Discordzie oraz mikrofon do komunikowania się.
Od użytkowników którzy dołączają na nasze serwery oczekujemy umiejętności odgrywania roli, wysokiej kultury osobistej oraz poprawnej ortografii. Psucie gry użytkownikom na wyspie skutkuje wyrzuceniem z zabawy. Jeżeli na danego użytkownika będzie zbyt dużo zgłoszeń to kończy swoja przygodę w GTA 5 Rp na PS4.

Wypełniając poprawnie formularz otrzymasz zaproszenie. Zwykle trwa to do kilku godzin. Pomijamy tych co proszą o zaproszenie bez przedstawionych przez nas
wymagań.

Przykładowy formularz
Kod:
Wiek: ---
O mnie: ---
Doświadczenie: ---

Dołączając na serwery akceptujesz warunki przedstawione przez Friendly RP.

Służymy pomocą w dobrze najlepszego serwera na PS4.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z administratorem serwerów
Wiek:13
Doswiadcze:gram w GTA od 3lat głównie online konto na ps4 mam od kilku miesięcy
O mnie: nigdy nie grałem rp ale oglądałem na Twitchu bardzo dużo więc chciałabym spróbować
 

Gozi

1
0
1
Wiek: 12
O mnie: dobrze się zachowuje i kulturki utrzymuje, nie będę niszczył innym gry.
Doświadczenie: gram w gta5 od 2 lat a online rok gram też w inne gry
Ps mógłbym dołączyć
 

Kapunio

1
0
1
Wiek: 23
Jestem komunikatywny i nie stwarzam problemu, nie robię na przekór innym graczom.
Jeśli chodzi o samo granie to trochę gram sporadycznie jakiś rok w gta online i chcialbym spróbować w rp.
Z doświadczenia to tylko oglądałem live'y innych graczy.
 

Kulka

1
0
1
Wiek:15
O mnie: potrafię zachować kulturę i nie stwarzam problemów.
Doświadczenie: w gta gram od 4 lat ale online grywam od niedawna.
 

SlouD

2
0
1
Wiek 17
O mnie : Potrafię zachować kultuę jestem koleżeński
Doświadczenie: Grałem parę razy na serwerach rp na ps4 ale nie było tam za dużo ogarniętych graczy
 

settis

2
0
1
Witajcie.
Wiek: 23
O mnie: Pracujący, od czasu do czasu gram w giereczki, chętnie się dobrze pobawię grając w RP.
Doświadczenie: W RP nie mam żadnego, ale uwielbiam oglądać RP, z miłą chęcią spróbowałbym swoich sił w świecie GTA V RP
 

Mech

2
0
1
Wiek:14
O mnie: w GTA gram od 4 lat posiadam wiele wolnego czasu.
Doświadczenie w RP - oglądam oraz oglądałem wiele RP.
Uczestniczyłem na mniej znanych rp ale zachowujących high rp.
Chciałbym powrócić do rp i kontynuować odgrywanie różnorodnych postaci
 

Bartixo

3
0
1
Wiek: 26
O mnie: Jestem kulturalnym człowiekiem z zasadami który lubi sobie pograć od czasu do czasu na konsoli
Doświadczenie: Grałem wcześniej sporo na serwerach RP w GTA San Andreas a od niedawna chciałbym spróbować swoich sił w GTA V na konsoli. Proszę o dodanie
 
Witajcie.
Wiek: 26
O mnie: Pracujący, od czasu do czasu gram w giereczki, chętnie się dobrze pobawię grając w RP.
Doświadczenie: W RP nie mam żadnego, ale uwielbiam oglądać RP, z miłą chęcią spróbowałbym swoich sił w świecie GTA V RP
Nick ps: Pawlacz_Sir
Nazwa gta: pawlaczek
 

Mech

2
0
1
Wiek:14
O mnie: w GTA gram od 4 lat posiadam wiele wolnego czasu.
Doświadczenie w RP - oglądam oraz oglądałem wiele RP.
Uczestniczyłem na mniej znanych rp ale zachowujących high rp.
Chciałbym powrócić do rp i kontynuować odgrywanie różnorodnych postaci
Nick na dc mech#7630
 

Oli

3
0
1
O mnie: mam 13 lat gram w GTA od 7lat i posiadam dużo wolnego czasu.
Doświadczenie w RP: oglądam dużo RP i sam chciałbym się wcielić w jakąś postać
 
Do góry