Co nowego?

Friendly RP - Serwer Roleplay PS4



Friendly RP to zbiór najlepszych serwerów Roleplay GTA 5 na konsoli PS4.
GTA Role-play polega na odgrywaniu roli. Gracz wciela się w wymyśloną przez siebie postać i odgrywa rolę którą sobie wykreuje na wyspie.

Oferujemy darmowe konta PS+, rozbudowane serwery, świetną i pomocną administrację. dobrą atmosferę, własne boty. Oferujemy też wiele metod zarobków na wyspie, a nawet lepsze centrale. Możesz stworzyć swój własny gang i walczyć o swój teren z konkurencją jeżeli będzie to konieczne.

Na serwerach jest dostępnych wiele prac dzięki którym możesz zarabiać wirtualne pieniądze na swoje wydatki np. na ubrania lub pojazdy.

Przed dołączeniem musisz założyć konto na forum i złożyć podanie. Przedstaw się i napisz kilka słów o sobie (doświadczenie w grze GTA).


Wymagana jest konsola z PS Plus, konto na tym forum, na Discordzie oraz mikrofon do komunikowania się.
Od użytkowników którzy dołączają na nasze serwery oczekujemy umiejętności odgrywania roli, wysokiej kultury osobistej oraz poprawnej ortografii. Psucie gry użytkownikom na wyspie skutkuje wyrzuceniem z zabawy. Jeżeli na danego użytkownika będzie zbyt dużo zgłoszeń to kończy swoja przygodę w GTA 5 Rp na PS4.

Wypełniając poprawnie formularz otrzymasz zaproszenie. Zwykle trwa to do kilku godzin. Pomijamy tych co proszą o zaproszenie bez przedstawionych przez nas
wymagań.

Przykładowy formularz
Kod:
Wiek: ---
O mnie: ---
Doświadczenie: ---

Dołączając na serwery akceptujesz warunki przedstawione przez Friendly RP.

Służymy pomocą w dobrze najlepszego serwera na PS4.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z administratorem serwerów
Mogę zaproszenie?
 
Można dostać zaproszenie na Discorda?
Nazywam się Marcin, mam 13 lat. Mam 3 letnie doświadczenie z GTA 5. Będzie to mój pierwszy raz na serwerze GTA RolePlay
 
Do góry