Co nowego?

Friendly RP - Serwer Roleplay PS4

Bongiorno/Siemaneczko, z tej strony (GiorGioUlaNii)/Dominik
Wiek: 28
O mnie: wesoły typ z kulturą lecz w kasze sobie nie da dmuchać ;), szukam dobrej zabawy.
W gta amatorka 100% lecz szybko się uczy.
Bardzo bym prosił o zaproszenie na serwer
 

Ovonel

1
0
1
:
Wiek: 28
O mnie: Cześć, Patryk, pracujący, delikatnie znudzony, bardzo chętnie bym się zanurzył w świecie RP.
Doświadczenie: trochę amator ale ambitny
 

Diabelek

28
0
1
【 MasnoRP 】

Pewnie myślisz, że nazwa naszej wyspy do niczego nie zobowiązuje ? Otóż nie ! Jest to projekt stworzony przez ekipę masno. Tak mój drogi graczu, to nie żaden szit a poważny, prężnie rozwijający się serwer roleplay. Projekt został stworzony z myślą o Tobie i innych graczach. A o to co mamy Ci do zaoferowania

Ilość slotów 64 ( w niedalekiej przyszłości zwiększamy x2)
Unikatowy sposób prowadzenia frakcji i organizacji przestępczych
Doświadczona i wyspecjalizowana kadra administracyjna
Autorską paczkę skryptów (cała wyspa)
Stabilną maszynę dzięki, której gra staje się płynniejsza i przyjemniejsza
Community prowadzone na wysokim poziomie

To tylko garstka rzeczy, które mogę Ci tutaj przedstawić, bo po resztę musisz wejść sam i się przekonać .

O tutaj masz linkacza

| Discord : https://discord.gg/eGg63P2
 
Siemka, jestem Krystian, mam 17 lat, jestem nowy w GTA V. Od paru dni gdy kupiłem sobie GTA V na PS4 szukałem jakiegoś fajnego serwera RP, ale żaden mi nie odpowiadał (ze względu obecności ludzi na serwerze i aktywności administracji), mam nadzieję że ten serwer mnie nie zawiedzie :).
 
Wiek: 25
O mnie: Cześć, mam na imię Ola, lubię grać w gry, słuchać muzyki. Często uprawiam także sport, zazwyczaj jest to bieganie.
Doświadczenie: do tej pory grałam na MTA na serwerach truckerskich.
 
Wiek: 26
O mnie: Siemanko, jestem Mariusz, interesuje sie piłką nożną, lubie ogladac seriale i oczywiście grać w gry.
Doświadczenie: przeróżne serwery na MTA, fabuła w gta 4 i gta 5. RP znam tylko ze streamów.
 
Do góry