Co nowego?

Friendly RP - Serwer Roleplay PS4

Hej mam na imię Rafał . Chciałbym zagrać w gta roleplay ponieważ chciałbym spróbować moich sił roleplayowych . Mam średnią doświadczenia w rp lecz większość ogarniam
 

eddy22

1
1
3
Siema jestem Adrian, chciałbym zacząć swoją przygodę z RP, gram w GTA dosyć długo i znudziło mi się już bezsensowne granie w online :) mógłbym prosić o dołączenie?
Pozdrawiam
 
Serwer Friendly RP rozpoczyna nową pierwszą edycję!

"Friendly RP" jest to serwer typu Roleplay, który aktualnie działa tylko na platformie PlayStation 4, ale wkrótce zostanie dodany także na PC! Serwer ten aktualnie ma 2 serwery - jeden przeznaczony do rekrutacji, drugi jest już dla osób, które zostały przyjęte

Dlaczego warto nas wybrać?
  • Warto nas wybrać, ponieważ oferujemy takie rzeczy jak:
  • Konta PS+
  • Rozbudowany serwer
  • Dobrą i pomocną administrację
  • Miłą atmosferę
  • Własnego bota
  • Nową, lepszą centralę - jest ona bardziej przyjazna użytkownikowi
  • Wiele możliwości zarobku
  • Możliwość utworzenia własnego gangu
  • Wiele prac oraz wiele pojazdów
Czego oczekujemy:
  • Umiejętności odgrywania roli
  • Poprawnej ortografii
  • Mikrofonu
  • Discorda
  • Konsoli PS4 oraz GTA V
WAŻNE Jeżeli chcesz zagrać w Roleplay na PS4 to zarejestruj się na forum i złóż krótkie podanie, aby otrzymać zaproszenie na serwer (np. kilka słów o sobie, dlaczego chcesz dołączyć, jakie masz doświadczenie w roleplay lub gta itp).

Wcześniej wystarczyło poprosić o zaproszenie, ale teraz wymagamy aby złożyć podanie o dołączenie. Dzięki temu będziemy rekrutować odpowiednich graczy do wspólnej zabawy. Gdy twoje podanie dostanie polubienie to będzie oznaczać, że otrzymasz zaproszenie na serwer Roleplay PS4.
Czy mógł bym prosić o zaproszenie, mam duże doświadczenie w GTA Online.
 
Serwer Friendly RP rozpoczyna nową pierwszą edycję!

"Friendly RP" jest to serwer typu Roleplay, który aktualnie działa tylko na platformie PlayStation 4, ale wkrótce zostanie dodany także na PC! Serwer ten aktualnie ma 2 serwery - jeden przeznaczony do rekrutacji, drugi jest już dla osób, które zostały przyjęte

Dlaczego warto nas wybrać?
  • Warto nas wybrać, ponieważ oferujemy takie rzeczy jak:
  • Konta PS+
  • Rozbudowany serwer
  • Dobrą i pomocną administrację
  • Miłą atmosferę
  • Własnego bota
  • Nową, lepszą centralę - jest ona bardziej przyjazna użytkownikowi
  • Wiele możliwości zarobku
  • Możliwość utworzenia własnego gangu
  • Wiele prac oraz wiele pojazdów
Czego oczekujemy:
  • Umiejętności odgrywania roli
  • Poprawnej ortografii
  • Mikrofonu
  • Discorda
  • Konsoli PS4 oraz GTA V
WAŻNE Jeżeli chcesz zagrać w Roleplay na PS4 to zarejestruj się na forum i złóż krótkie podanie, aby otrzymać zaproszenie na serwer (np. kilka słów o sobie, dlaczego chcesz dołączyć, jakie masz doświadczenie w roleplay lub gta itp).

Wcześniej wystarczyło poprosić o zaproszenie, ale teraz wymagamy aby złożyć podanie o dołączenie. Dzięki temu będziemy rekrutować odpowiednich graczy do wspólnej zabawy. Gdy twoje podanie dostanie polubienie to będzie oznaczać, że otrzymasz zaproszenie na serwer Roleplay PS4.
Chciałbym prosić o zaproszenie do waszej sesji RP ponieważ słyszałem że to najlepszy serwer RP na PS4.
Chciałbym spróbować swoich sił w RP
Mam dosyć duże doświadczenie w GTA Online i średnie w RP.
Dziękuję i pozdrawiamcałą administrację.
 
Cześć,

Jestem Dominik, mam 29 lat. Dopiero zaczynam przygodę z RP, wydaje mi się to kreatywna forma spędzania wolnego czasu, można pogadać i pośmiać się. Proszę o zaproszenie.
 
Witam
Michał 27 lat, w GTA nie grałem zbyt długo lecz gra RP wydaje mi sie bardzo interesująca i zabawna. Prosze o zaproszenie na server bo wiem, ze mozna sie w ten sposob dobrze bawic :D
 

adekk

3
2
3
witam, Adrian 24 lata, zaczynam swoją przygode w gta online, 19 poziom postaci. pograłbym z polakami, można prosić o zaproszenie do waszego RP?
discord: adkv
 
Witam
Chciałbym dołączyć do gry rolaplay. Mam na imię Kamil ale mówcie mi Fred.. Fredhero. Bardzo lubię grać w GTA V i ogarniam ta gre zresztą jak wszystkie inne. Przeszedłem grę w 100 % i chce spełniać się dalej i zagłębić w ten świat :)
 
Siemka, Adrian 21, ostatnio wróciłem do Gta, na yt przewijają się filmiki z rp. Jako ze może to byc ciekawa odskocznia, z checią spróbuję. Więcej informacji o mnie na priv. Czekam na zapro na discorda.
 

Papke

1
1
3
Siema. Bardzo prosze o zaproszenie na serwer. Doswiadczenie w GTA od premiery 2, w RP zerowe, ale znam zasady i od czegos trzeba zaczac :)

Moj nick na ps4 Papkers - awatar z arbuzem :D
 

Vydra

3
1
3
Witam, można zaproszenie? Wykształcenia za dużego nie mam w roli, ale z czasem się nauczę, a szukam jakiegoś serwera rp :)
 
Do góry