Co nowego?

Friendly RP - Serwer Roleplay PS4

F4ZZ3R

1
1
3
Witam, w samo GTA przegrałem już swoje, w RP to moje początki a szukam odpowiedniego miejsca na start. Wybrałem Wasz serwer do poznania czegoś nowego. Bez spiny, z pozytywnym nastawieniem do pozostałych.
 
Witam. Mam na imię Maciek, lat 21 i chciałbym spróbować przygody z RP w gta a do tej pory nie wiedziałem że jest możliwość gry na ps4, prosiłbym o zaproszenie, dodam że wcześniej miałem już do czynienia z RP ale w innych grach takich jak np. arma
 

swiStaQ

1
1
3
Mam na imię Krystian. Mam 18 lat. Moje doświadczenie w roleplay'u takie, że chwile grałem na pc, ale bez wiekszej przygody. W GTA V online na konsoli pogrywam raz na jakiś czas. Chciałbym pograć w miłej atmosferze oraz mam ciekawy pomysł na historie postaci w samej grze.
 

Maciej

3
1
3
Witam, jestem całkiem nowy i zielony chciałbym spróbować zabawy na RP gtaV PS4 Na online jestem od jakiegoś czasu a jeśli chodzi o zwykłe serwery gdzie każdy do każdego z byle powodu strzela nie są dla mnie chce w spokoju pograć może poznać jakiś ciekawych ludzi stworzyć ciekawą rozgrywkę jakiś gang no nie wiem co kolowiek aby przyjemnie się grało żeby jakoś ten czas wolny/relaksu spożytkować proszę rozważyć moją prośbę pozdrawiam. PS prosił bym również o informację dotyczące zasad gry co tak a co nie
 
poproszę o zaproszenie, w gta online mam 30lv troszkę pogrywam, w gta rp oprócz ogladania jak ktos inny gra, ja nie gralem, chetnie bym sprobowal dlatego tu jestem haha
 

sebick

1
1
3
Witam, jestem stałym użytkownikiem GTA V, przede wszystkim w wersji online gdzie mam ponad 200 level ,dlatego prosiłbym o zaproszenie do GTA RP , aby zagrać i pobawić się w coś nowego.
 

Turi0n

1
1
3
Serwer Friendly RP rozpoczyna nową pierwszą edycję!

"Friendly RP" jest to serwer typu Roleplay, który aktualnie działa tylko na platformie PlayStation 4, ale wkrótce zostanie dodany także na PC! Serwer ten aktualnie ma 2 serwery - jeden przeznaczony do rekrutacji, drugi jest już dla osób, które zostały przyjęte

Dlaczego warto nas wybrać?
  • Warto nas wybrać, ponieważ oferujemy takie rzeczy jak:
  • Konta PS+
  • Rozbudowany serwer
  • Dobrą i pomocną administrację
  • Miłą atmosferę
  • Własnego bota
  • Nową, lepszą centralę - jest ona bardziej przyjazna użytkownikowi
  • Wiele możliwości zarobku
  • Możliwość utworzenia własnego gangu
  • Wiele prac oraz wiele pojazdów
Czego oczekujemy:
  • Umiejętności odgrywania roli
  • Poprawnej ortografii
  • Mikrofonu
  • Discorda
  • Konsoli PS4 oraz GTA V
WAŻNE Jeżeli chcesz zagrać w Roleplay na PS4 to zarejestruj się na forum i złóż krótkie podanie, aby otrzymać zaproszenie na serwer (np. kilka słów o sobie, dlaczego chcesz dołączyć, jakie masz doświadczenie w roleplay lub gta itp).

Wcześniej wystarczyło poprosić o zaproszenie, ale teraz wymagamy aby złożyć podanie o dołączenie. Dzięki temu będziemy rekrutować odpowiednich graczy do wspólnej zabawy. Gdy twoje podanie dostanie polubienie to będzie oznaczać, że otrzymasz zaproszenie na serwer Roleplay PS4.
Można prosić o dołączenie? Z doświadczenia to około 3 lat grania na różnych serwerach w GTA SĄ MP takich jak H-RP LS-RP i kilka innych mniej znanych.
Teraz chciałem spróbować swoich sił w GTA V RP
 

JarekM

1
1
3
Witam. Mam na imię Jarek. Mam 27 lat. Doświadczenia z rp niestety nie mam ale chciałbym zobaczyć jak to jest. Pozdrawiam
 
Cześć,

Jestem Łukasz, mam 28 lat. W GTA online gram od 3 lat, ale szukam nowych doświadczeń - czegoś co wzniesie immersję rozgrywki na wyższy poziom. Proszę o zaproszenie.
 
Do góry