Co nowego?

Friendly RP - Serwer Roleplay PS4

Witam. Jestem Krzysiek mam 26 lat i chciał bym zagrac na serwerze gta rp na ps4 - z rp mam doswiadczenie gdyz gralem na serwerach Arma 3 rp bylem tam obywatelem jak i pracowalem w EMES byl bym bardzo wdzieczny za zaproszenie na serwer. Pozdrawiam Chucky_Espa
 

Maltael

1
1
3
Serwer Friendly RP rozpoczyna nową pierwszą edycję!

"Friendly RP" jest to serwer typu Roleplay, który aktualnie działa tylko na platformie PlayStation 4, ale wkrótce zostanie dodany także na PC! Serwer ten aktualnie ma 2 serwery - jeden przeznaczony do rekrutacji, drugi jest już dla osób, które zostały przyjęte

Dlaczego warto nas wybrać?
  • Warto nas wybrać, ponieważ oferujemy takie rzeczy jak:
  • Konta PS+
  • Rozbudowany serwer
  • Dobrą i pomocną administrację
  • Miłą atmosferę
  • Własnego bota
  • Nową, lepszą centralę - jest ona bardziej przyjazna użytkownikowi
  • Wiele możliwości zarobku
  • Możliwość utworzenia własnego gangu
  • Wiele prac oraz wiele pojazdów
Czego oczekujemy:
  • Umiejętności odgrywania roli
  • Poprawnej ortografii
  • Mikrofonu
  • Discorda
  • Konsoli PS4 oraz GTA V
WAŻNE Jeżeli chcesz zagrać w Roleplay na PS4 to zarejestruj się na forum i złóż krótkie podanie, aby otrzymać zaproszenie na serwer (np. kilka słów o sobie, dlaczego chcesz dołączyć, jakie masz doświadczenie w roleplay lub gta itp).

Wcześniej wystarczyło poprosić o zaproszenie, ale teraz wymagamy aby złożyć podanie o dołączenie. Dzięki temu będziemy rekrutować odpowiednich graczy do wspólnej zabawy. Gdy twoje podanie dostanie polubienie to będzie oznaczać, że otrzymasz zaproszenie na serwer Roleplay PS4.
Hej mam na imię Kamil mam 14 lat i chciałbym dołączyć do waszego serwera rp sam nie grałem ale oglądałem wiele live'ów z gta rp więc wiem co z czym się je. I proszę o link do discorda
 

Skras

1
1
3
Witam,
Nazywam się Skras mam 27 lat i lubię grać w GTA V. Widząc jak rozwija się gra online zaczęło brakować mi lepszej interakcji z ludźmi w grze. Dlatego postanowiłem dołączyć. Chciałbym z wami współtworzyć ten świat. Pozdrawiam.
 

Malfix

2
2
3
Cześć, jestem Malfix, mam 23 lata i chcę wrócić wspomnieniami do czasów GTA San Andreas i życia w grze w trybie Role Play. Liczę na pozytywne rozpatrzenie abyśmy mogli już zacząć grać :)

Pozdro
 
Cześć cześć!
Nazywam się Bartek i mam 26 lat. Strasznie spodobała mi się formuła gta rp i chciałbym razem z Wami dobrze się bawić tworząc ten świat. Szukałem możliwości na konsolę i znalazłem! Liczę na zaproszenie :)
 
Ja też mogę prosić o zapro bo mi się znudziło strzelanie z meksykaninami

krychman1


Serwer Friendly RP rozpoczyna nową pierwszą edycję!

"Friendly RP" jest to serwer typu Roleplay, który aktualnie działa tylko na platformie PlayStation 4, ale wkrótce zostanie dodany także na PC! Serwer ten aktualnie ma 2 serwery - jeden przeznaczony do rekrutacji, drugi jest już dla osób, które zostały przyjęte

Dlaczego warto nas wybrać?
  • Warto nas wybrać, ponieważ oferujemy takie rzeczy jak:
  • Konta PS+
  • Rozbudowany serwer
  • Dobrą i pomocną administrację
  • Miłą atmosferę
  • Własnego bota
  • Nową, lepszą centralę - jest ona bardziej przyjazna użytkownikowi
  • Wiele możliwości zarobku
  • Możliwość utworzenia własnego gangu
  • Wiele prac oraz wiele pojazdów
Czego oczekujemy:
  • Umiejętności odgrywania roli
  • Poprawnej ortografii
  • Mikrofonu
  • Discorda
  • Konsoli PS4 oraz GTA V
WAŻNE Jeżeli chcesz zagrać w Roleplay na PS4 to zarejestruj się na forum i złóż krótkie podanie, aby otrzymać zaproszenie na serwer (np. kilka słów o sobie, dlaczego chcesz dołączyć, jakie masz doświadczenie w roleplay lub gta itp).

Wcześniej wystarczyło poprosić o zaproszenie, ale teraz wymagamy aby złożyć podanie o dołączenie. Dzięki temu będziemy rekrutować odpowiednich graczy do wspólnej zabawy. Gdy twoje podanie dostanie polubienie to będzie oznaczać, że otrzymasz zaproszenie na serwer Roleplay PS4.








Witam znudzilo mi sie sluchanie i zabijnie meksykancow w gta online. chetnie dolcze do Was.
 

Przleo

2
1
3
Cześć! Mogę dostać zaproszenie na discorda? Ostatnio jestem zajarany tematem RP, lecz wcześniej nie miałem pojęcia że takie servery są też na PS4. Chętnie spędzę czas, by z Wami się tam pobawić. Zawsze mialem dość wielką wyobraźnię, więc myślę że sobie poradzę. Mam 25 lat i mam na imię Przemek. Pozdrawiam
 
Dobra jestem Krystian z ostatnimi 20stymi latami bo już mam ich 29 . Chciałbym spróbować sił w RP dlatego, że zaciekawiła mnie ta formuła odgrywania. Gra ta przyciąga wielu widzów, też jestem jednym z nich jeszcze poprzez oglądanie innych graczy. RP to wiele możliwości tworzenia różnych sytuacji. Co do PS mam grę też no i discorda, mikrofon mam również ale w słuchawkach. O ile mogę prosić o wysłanie zaproszenia byłbym wdzięczny. Pozdrawiam
 
Do góry