Friendly RP - Serwer Roleplay PS4

Tiger1990929

GTA Forums User
Reaction score
1
Punkty
1
Witam mam na imię Kacper i mam 18 lat chciałbym zobaczyć jak to jest dobra zabawa z graczami jestem spokojny nie atakuje bez powodu potrafię się dogadać. Mój nick na ps4 to Tiger1990929

kajro

GTA Forums User
Reaction score
1
Punkty
1
Dzień dobry,

Janusz 27 lat, wolny kawaler do wzięcia. Szukam miłości w wirtualnym świecie. Nick ps4 Rapair92. Jak można dostać link z zaproszeniem?

Colvex

GTA Forums User
Reaction score
0
Punkty
1
Serwer Friendly RP rozpoczyna nową pierwszą edycję!

"Friendly RP" jest to serwer typu Roleplay, który aktualnie działa tylko na platformie PlayStation 4, ale wkrótce zostanie dodany także na PC! Serwer ten aktualnie ma 2 serwery - jeden przeznaczony do rekrutacji, drugi jest już dla osób, które zostały przyjęte

Dlaczego warto nas wybrać?
  • Warto nas wybrać, ponieważ oferujemy takie rzeczy jak:
  • Konta PS+
  • Rozbudowany serwer
  • Dobrą i pomocną administrację
  • Miłą atmosferę
  • Własnego bota
  • Nową, lepszą centralę - jest ona bardziej przyjazna użytkownikowi
  • Wiele możliwości zarobku
  • Możliwość utworzenia własnego gangu
  • Wiele prac oraz wiele pojazdów
Czego oczekujemy:
  • Umiejętności odgrywania roli
  • Poprawnej ortografii
  • Mikrofonu
  • Discorda
  • Konsoli PS4 oraz GTA V
WAŻNE Jeżeli chcesz zagrać w Roleplay na PS4 to zarejestruj się na forum i złóż krótkie podanie, aby otrzymać zaproszenie na serwer (np. kilka słów o sobie, dlaczego chcesz dołączyć, jakie masz doświadczenie w roleplay lub gta itp).

Wcześniej wystarczyło poprosić o zaproszenie, ale teraz wymagamy aby złożyć podanie o dołączenie. Dzięki temu będziemy rekrutować odpowiednich graczy do wspólnej zabawy. Gdy twoje podanie dostanie polubienie to będzie oznaczać, że otrzymasz zaproszenie na serwer Roleplay PS4.
Mogę zaproszenie na discorda?

Majsterr

GTA Forums User
Reaction score
1
Punkty
3
Witam mam na imię Tomek mam 28 lat chętnie dołączę i w ciele się w role jakiegoś gangstera dużo grałem gta online ale od kad zobaczyłem na YouTube strefę RP to bardziej kręci mnie ten klimat tylko PC nie mam a podobno można na ps4 wiec jestem czekam na odpowiedz pozdro

egzekutor44

GTA Forums User
Reaction score
1
Punkty
3
Witam. Mam na Imię Łukasz mam 20 lat. Oglądając YT natknąłem się na filmik z RP stwierdziłem że muszę się dowiedziec jak się moge dostać. Gra na normalnym serwerze online nie sprawia tyle frjady jak możliwosc odgrywania ról oraz gry z Rodakami. Grałem troche w trybie fabularnym ale wiekszość online Pozdrawiam

Patryko68

GTA Forums User
Reaction score
1
Punkty
3
Witam mam na imię Patryk wraz z kolegą Adrianem mamy po 20 lat chcielibyśmy dołączyć do waszego serwera bo chcielibyśmy zagrać coś normalnego i z Polakami nasze Nicki to AdiOgi98 i patryko6868

_czarrko

GTA Forums User
Reaction score
1
Punkty
3
No cześć, jestem Michał 22l i chciałbym pobawić się w role Play ponieważ bardzo mnie to zaciekawiło i widzę, że może być niezły ubaw grajac w to. Nick ps4; czarrko_

Czolo666

GTA Forums User
Reaction score
1
Punkty
3
Serwer Friendly RP rozpoczyna nową pierwszą edycję!

"Friendly RP" jest to serwer typu Roleplay, który aktualnie działa tylko na platformie PlayStation 4, ale wkrótce zostanie dodany także na PC! Serwer ten aktualnie ma 2 serwery - jeden przeznaczony do rekrutacji, drugi jest już dla osób, które zostały przyjęte

Dlaczego warto nas wybrać?
  • Warto nas wybrać, ponieważ oferujemy takie rzeczy jak:
  • Konta PS+
  • Rozbudowany serwer
  • Dobrą i pomocną administrację
  • Miłą atmosferę
  • Własnego bota
  • Nową, lepszą centralę - jest ona bardziej przyjazna użytkownikowi
  • Wiele możliwości zarobku
  • Możliwość utworzenia własnego gangu
  • Wiele prac oraz wiele pojazdów
Czego oczekujemy:
  • Umiejętności odgrywania roli
  • Poprawnej ortografii
  • Mikrofonu
  • Discorda
  • Konsoli PS4 oraz GTA V
WAŻNE Jeżeli chcesz zagrać w Roleplay na PS4 to zarejestruj się na forum i złóż krótkie podanie, aby otrzymać zaproszenie na serwer (np. kilka słów o sobie, dlaczego chcesz dołączyć, jakie masz doświadczenie w roleplay lub gta itp).

Wcześniej wystarczyło poprosić o zaproszenie, ale teraz wymagamy aby złożyć podanie o dołączenie. Dzięki temu będziemy rekrutować odpowiednich graczy do wspólnej zabawy. Gdy twoje podanie dostanie polubienie to będzie oznaczać, że otrzymasz zaproszenie na serwer Roleplay PS4.
Jako gracz GTA V na PS4 proszę o dodanie nicku dzekson666 do serwera RP. Gram w GTA od lat oraz posiadam wszystko co potrzebne. Pozdrawiam

Motoma96

GTA Forums User
Reaction score
0
Punkty
1
Cześć moge dostać zaproszenie na server?

strachoolek

GTA Forums User
Reaction score
1
Punkty
3
Cześć. Jestem nowy na serwerach roleplay ale oglądałem dużo streamow, które mnie zaciekawiły i chętnie bym spróbował zagrać. Mozna prosić o zaproszenie?

Hishol Story

GTA Forums User
Reaction score
1
Punkty
3
Witam mam doświadczenie w gta 5 online ale chce spróbować na serwerze roleplay, właśnie dziś sciagnalem grę więc proszę o zaproszenie do wspólnej zabawy:)

Do góry