Co nowego?

Free Money Drop

Status
Zamknięty.

SpikeN

1
0
1
Witam, chciałbym dostać te pieniądze, ponieważ przydały by mi się na rozwój swoich nieruchomości. Niektóre z nich już kupiłem ale nie posiadam pieniędzy aby w nie zainwestować. Pieniądze przydałby się na ulepszenie tych lokacji i zarabianie na nich stałoby się prostsze. Pozdrawiam
 

Patmage

1
0
1
Przydała by mi się kasa gdyż jestem nowy i na początek pasowało by pare mln aby rozwinąć swój biznes aby później mi było łatwiej zarabiać
 
Witam pieniądze potrzebne mi są na samochody, ich tuning oraz na ulepszenie posiadanych nieruchomości.
 

TheFox

1
0
1
Jako student nie mam za dużo czasu na cały ten "grind" w GTA, a hajs przydaje się, żeby kupić te wszystkie bunkry, firmy itd które dają dostęp do nowych misji, które z ziomkiem chętnie pogramy : D + tuning samochód i maksymalne ulepszenia klubu nocnego same się nie zrobią ;)
 
Darmowa kasa do GTA Online dzięki Money Lobby na PC i PS3

Wystarczy zarejestrować się na GTA Forums i w kilka minut stajesz się bogatszy nawet o GTA$ 5 000 000 na platformę PC. Możesz wydać je na najpotrzebniejsze rzeczy - pojazdy, broń, czy nieruchomości.

Jeżeli grasz na PS3 to możesz wbić na Money Lobby i przez godzinę będę zrzucał Ci worki po 40 000. W 5 minut zbierzesz okrągłe GTA$ 100 000 000.

Dodatkowe GTA$ 3 000 000 na PC lub GTA$ 300 000 000 na PS3 możesz otrzymać, jeśli zareklamujesz swoją ekipę na Social Club. Zainteresowany? Zrób to tutaj

Darmową gotówkę możesz otrzymać podając tylko nick Social Club na PC lub nick PSN na PS3
Jeżeli okaże się, że nie znasz regulaminu to twoja postać zostanie usnięta z sesji Money Lobby i stracisz możliowość ponownego dołączenia.​
Darmowe sesje Money Lobby na PC organizowane są codziennie od 15:00 do 21:00, a na PS3 od 12:00 do 22:00
W tych godzinach organizowane jest Free Money Lobby. Zapisz, ustaw sobie przypomnienie i nie spóźnij się. Kasa czeka! Bonus musisz odebrać w miarę szybko aby zwolnić miejsce dla nowcyh uczestników.
Regulamin Money Lobby
  • Przyjmij zaproszenie do znajomych na Social Club lub na PSN z wiadomością o treści "gtaforums.eu bonus"
  • Kiedy już przyjmiesz zaproszenie do znajomych od konta sypiącego, dołącz do sesji Money Lobby w GTA Online
  • Na sesji Money Lobby musisz mieć włączony tryb pasywny
  • Nie wjeżdżaj jakimkolwiek pojazdem za bramę lotniska, gdzie odbywa się zrzut funduszy. Udaj się tam na piechotę
  • Nie poruszaj się w czasie zbierania pieniędzy. Tym bardziej nie podchodź do innych uczestników sesji Money Lobby
  • Zebranych pieniędzy nie wpłacaj do banku
  • Pieniądze z Money Lobby wydawaj tylko na sesjach publicznych
  • Osoby, które nie będą przestrzegać regulaminu zostaną wyrzucone z sesji
Co musisz zrobić, aby wziąć udział we Free Money Lobby?
  • Najpierw potwierdź swój adres email, na twoją skrzynkę została wysłana odpowiednia wiadomość
  • Skomentuj ten temat pisząc dlaczego potrzebujesz zasilić swój stan konta
  • Dodaj avatar na swój profil (kliknij w swoją nazwę, a następnie przejdź do zakładki "O mnie". Dalej, kliknij w opcję "Avatar" i tam go dodaj)
  • Zostaw Suba na kanale GTA Modding
  • Przywitaj się na czacie forum
  • Podaj swój nick Social Club na PC lub nick PSN jeśli grasz na PS3 w prywatnej wiadomości do Asaxo oraz poinformuj go na jakiej platformie grasz
  • Przed dołączeniem do sesji przeczytaj Regulamin Money Lobby. Ułatwi to zrzut gotówki, a tobie pozwoli na zebranie funduszy, szybko i bezproblemowo.

V8kpWxM.png

Ostatni punkt i możesz bezpiecznie dołączyć do sesji Money Lobby: Polub te filmy





Jestem biedny i chciałbym zarobic
 
Status
Zamknięty.
Do góry