Free Money Drop

Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Drop
Zawładnij światem Los Santos dzięki pakietom Modded Lobby
Status
Zamknięty.

Vanishhsh

GTA Forums User
Reaction score
0
Punkty
1
Chciałbym zasilić swoje konto, ponieważ jestem poczatkujacym graczem i chce miec ułatwiony start :).

JaKuba319

GTA Forums User
Reaction score
0
Punkty
1
Potrzebuję zasilić stan konta ponieważ chiałbym kupić sobie kilka fajnych pojazdów i nieruchomości

GokGucu92

GTA Forums User
Reaction score
0
Punkty
1
Hejka. Przydało by się trochę hajsu na start. Zawsze by było trochę łatwiej z małym zastrzykiem gotówki. :)

GokGucu92

GTA Forums User
Reaction score
0
Punkty
1
Serdecznie Polecam. Łatwo szybko i przyjemnie a pieniądze zawsze sie przydadzą :)
@Edit1. Długo się nie nacieszyłem pieniędzmi i tym co za nie kupiłem :( Dostałem blokadę aż do 10maja na konto bez możliwości gry online :(

Ostatnia edycja:

Bartek701

GTA Forums User
Reaction score
0
Punkty
1
Kolega mi polecił tę stronkę i też chciałbym spróbować ;P
Zawsze gotówka się przyda na coś na początku rozgrywki ;)

Ostatnia edycja:

KamiZenon

GTA Forums User
Reaction score
0
Punkty
1
Hejka. Przydało by się trochę hajsu na start. Zawsze by było trochę łatwiej z małym zastrzykiem gotówki.

xanstar

GTA Forums User
Reaction score
0
Punkty
1
Ogólnie to przydałoby się trochę kasy na rozkręcenie biznesów bo dopiero co zacząłem grać na pc a nie chce mi się farmić hajsu z napadów itd. z brain dead'ami ;)

MikeAlonzo

GTA Forums User
Reaction score
0
Punkty
1
Hej. Potrzeba trochę sałaty na dalsze zakupy. Legitnie jestem na 93 levelu, zarobiłem i wydałem łącznie $27M, jednak trochę mi się nudzi to grindowanie. Kolega skorzystał z modded lobby, chciałbym także nieco się wesprzeć finansowo - tyle, że wolę opcję money lobby.

Status
Zamknięty.
Do góry