Free Money Drop

ViPeR

GTA Forums User
Reaction score
0
Punkty
1
Wszystko działa! Polecam tego pana! Warto skorzystac zwłaszcza ci co myślą że to fake i więcej osób kupi większe doładowania

ViPeR

GTA Forums User
Reaction score
0
Punkty
1
Nie polecam! Nie dostałem 5 milionów a co usłyszałem jak chciałem wejść odebrać reszte "spierdalaj" lub "ogarnij dupe sępie" poprostu śmiech i tak samo jest jak się u niego kupuje doładowania!

ViPeR

GTA Forums User
Reaction score
0
Punkty
1
Hmmm faktycznie tylko napisałem to podczas sesji bo myślałem że nie oszukujesz. A piałeś żebym wystawił opinię

Asaxo™

DEVELOPER
Reaction score
1009
Punkty
93
Problem w tym, że jesteś sępem i nie bede sypać, a zebrałeś ponad 5 mln więc spadaj

Asaxo™

DEVELOPER
Reaction score
1009
Punkty
93
I skąd ty mały kurwiaku mozesz wiedziec jak wygląda płatne Money Lobby skoro nie zaplaciles? Dostales ponad 5 baniek i jeszcze Ci mało? Ok kup pakiet za 5€ i problem z głowy

ViPeR

GTA Forums User
Reaction score
0
Punkty
1
Tylko że zaczęło mi zbierać później niż innym i zebrałem 3.9 miliona zaczynasz wymyślać żeby ci klientów nie ubyło xD nie no spoko rozumiem

ROKO226

GTA Forums User
Reaction score
0
Punkty
1
Nie polecam tego pana. Wykonałem wszystkie kroki, a ten mi pisze, że dostanę tylko 1,5 mln, a jak zacząłem się upominać o 5 mln, to zaczął mnie wyzywać od "sępów", "szmaciarzy" itp.

Asaxo™

DEVELOPER
Reaction score
1009
Punkty
93
No tak. Masz wypierdalać. Równie dobrze moge to wyłączyć i nic nie sypać za free więc przymknij ten paskudny pysk

XvenumPL

GTA Forums User
Reaction score
0
Punkty
1
Polecam bardzo szybko i sprawnie to idzie. Na zaproszenie nie trzeba było długo czekać.

Do góry