[FiveM] County Stories

Kayo

GTA Forums User
Posty
1
Reaction score
0
Punkty
1
County Stories jest serwerem Role-Play, który stworzony został na platformie FiveM. Czym jest Role-Play? W wielkim skrócie jest to gra ról. Co to oznacza? To, że możesz wcielić się w dowolną rolę - to Ty wybierasz kim chcesz zostać i kim zostaniesz!

Co u nas znajdziesz?
Zależy czego szukasz. Na pewno znajdziesz u nas ciekawy format rozgrywki RP. Zdecydowaliśmy się na umieszczenie rozgrywki na terenach wiejskich - Sandy Shores, Grapeseed i okolice. Poza tym - zmieniliśmy nieco ekonomię, wskutek czego nie uda się kupić górnikowi Zentorno po kilku godzinach gry. Daliśmy za to możliwość kupna tańszych samochodów, dostosowanych do terenu, gdzie gramy. Oczywiście nie wykluczyliśmy drogich samochodów - zarobisz, to kupujesz co chcesz.
A teraz nieco krócej - możesz być kim chcesz. Górnikiem, drwalem, taksówkarzem, medykiem, policjantem lub gangsterem. Wszystko zależy od Ciebie. Możesz zarabiać legalnie, jak i nielegalnie. A co ciekawego znajdziesz z nielegalnych rzeczy?
  • bimber
  • marihuana
  • metamfetamina
  • opium
Z biegiem czasu planujemy dodać wytwory i narkotyki takie jak papierosy czy grzybki halucynogenne! Zysk z powyższych jest naprawdę ogromny, co otwiera furtkę do broni, drogich aut, łodzi, helikopterów i samolotów!

Wykonujemy częste backupy bazy danych, dzięki czemu w razie awarii nic nie stracisz! Serwer stoi na stabilnym hostingu, jednak pamiętaj proszę, że to nadal maszyna, która może ulec awarii. O planowanych restartach jak i przerwach technicznych informujemy z wyprzedzeniem. Poza tym - jeśli zostaje wykryty i potwierdzony błąd, to od razu wprowadzamy hotfixa, aby grało Ci się lepiej!
 
Do góry