Co nowego?

eXodia RP - Nowy wymiar RP

depc0

1
0
1
Nazwa Serwera: eXodia RP


IP Serwera : 51.91.125.39

Tryb Gry: Role-play Medium-RP

Zapraszamy na nasz Discord https://discord.gg/RE9V22g

Zapraszamy na naszą stronę: http://exodiagaming.pl/

Zapraszamy wszystkich na odsłonę nowej wyspy eXodia RP, która startuje 13.12.2019, Wprowadziliśmy same nowości które będą przełomem w serwerach RP. To wszystko dzięki waszym pomysłom, które możemy realizować, do uzyskania perfekcji, aby niczego wam nie zabrakło.

- Głównym celem Startu serwera eXodia RP jest danie wam nowości potrzebnych do dobrej rozgrywki. Ekonomia jest zbalansowana zarabiaj tak jak lubisz, nie musisz kierować się wypłatą, bo są podobne w czasie (w przeliczeniu na XX minut pracy, wypłaty będą w podobnych kwotach)

-Rozbudowane skrypty narko,- w tym unikatowa sprzedaż, nielegalne sklepy. Rozbudowane skrypty napadów - m.in. Jacht , Muzeum , Humane Labs

-️ Maszyna dedykowana i optymalizacja skryptów zapewnia wysokie ✔️FPSy i przyjemną grę. - Podnoszenie kogoś i przenoszenia w inne miejsce , nie ma problemu, polatajmy nawet na barana :)! Dodatkowe animacje zapewnią świetną zabawę RP!

- Bardzo liczna, aktywna i przyjazna graczom administracja podchodząca na wysokim poziomie do każdego tak samo. (nie uznajemy kolesiostwa i tego ze jesteś streamerem to musi mieć wszystko ).

- 64 Sloty ON!!!

- Unikatowy wygląd miasta, autostrady, Paleto i Sandy

- Każde mieszkanie ma własny garaż.

- możliwość chowania się w bagażniku.

- możliwość pchania auta, kiedy się zepsuje.

- Nowy szpital połączony ze starym szpitalem z helikopterem i całym asortymentem

- Tablet policyjny, radiowozy i bronie z podziałem na rangi

- wprowadziliśmy rotacje aut.

- Unikatowe własnoręcznie malowane Auta służb EMS, LSPD, LSC

- Zakładanie/ściąganie dodatków jak czapki zegarki, ubrania itp

- Kolejka na serwer ułatwia dołączenie! Nie musisz co chwila klikać.

- Unikalny wygląd wizualny, od HUD-a po każde menu, banki, prawo jazdy itd.

-Nowe prace dodatkowe, niewymagające rejestracji w urzędzie pracy np: zbieranie Jagód

Serwer tworzony przez graczy dla graczy. Do tworzenia serwera podchodzimy profesjonalnie, dokładnie planując kolejne prace. Mamy doświadczenie przy tworzeniu serwerów, jak i społeczności. Aby eXodia RP istniała, potrzebujemy zadowolonych graczy. Dlatego będziesz miał bardzo duży wpływ na to, jak serwer ostatecznie będzie wyglądał. Już dziś możesz zapisać się na discord i wspomóc nas przy tworzeniu tej świetnej wyspy, każde pomysły są brane pod uwagę :) czekamy na Ciebie!
 
Do góry