Booster

Asaxo™

DEVELOPER
Posty
731
Reaction score
1143
Punkty
93
gtaboost.png
Modowanie konta GTA Online na PC dzięki GTA Booster umożliwi Ci bezproblemowy podbój przestępczego świata. W szybkim czasie dołączysz do grona bossów Los Santos. Twój majestat przerazi innych graczy, kiedy zobaczą wysoki level twojej postaci. Jeśli nie, to zawsze możesz skorzystać z ekskluzywnej broni zakupionej z funduszy Boostera i pokazać, gdzie ich miejsce. Modowane konto GTA 5 dzięki Booster to szybki i bezpieczny sposób na wirtualną kasę.


GTA Booster jest dostępny i działa na najnowszej aktualizacji The Cayo Perico Heist

Dopiero co zacząłeś grać w GTA 5 Online? Wyzerowano twoje konto? A może wszystko wydałeś i potrzebujesz funduszy na nowe DLC?
Z pomocą przychodzą pakiety modowania BOOST dzięki którym jeszcze bardziej możesz zarządzać swoim biznesem w kryminalnym świecie San Andreas.

PAKIET ULTRA - Bardzo korzystny pakiet modowania za 10 € / 45 zł z pomocą którego odblokujemy bronie, dodamy statystyki oraz 85 000 000$. Dzięki nam kupisz pożądanego miniguna oraz wyrzutnię namierzającą, ponieważ dodajemy także Level 120. Dostaniesz również wymaksowane statystyki postaci oraz ulepszenia LSC.

PAKIET CRIMINAL - Ten zestaw do GTA Online za 20 € / 85 zł zawiera sumę 200 000 000$ która wystarczy Ci na zorganizowanie niezłego arsenału broni, czy też pojazdów bojowych - Tampa, Hydra, Oppresor, oraz Akula. Resztę możesz przeznaczyć na dostępne w GTA Online nieruchomości przestępcy - biuro, baza, bunkier. Dodatkowo 150 Level, oraz najwyższe statystyki, i odblokowanie większości dostępnej zawartości. Dzięki takim inwestycjom staniesz się znaną postacią GTA i przestępczym bossem..

PAKIET BOOSTER - Konkretne doładowanie wirtualnej kasy oraz punktów RP za 30 € / 125 zł 25€ / 100 zł. Dzięki niemu łatwym sposobem staniesz się bossem przestępczego świata GTA V Online. Za okrągłą sumę 400 000 000$ kupisz nieruchomości, najlepsze i najdroższe pojazdy - m.in. złoty samolot, Ruiner, Lazer, Voltic i wiele, wiele innych. Pozwolą Ci one na zyskanie dużej przewagi nad innymi graczami. Resztę wirtualnej gotówki możesz przeznaczyć na amunicję do karabinów i śmiercionośne strzały z działa orbitalnego. W pakiecie otrzymasz również 250 Level oraz wszystkie możliwe odblokowania.

Zawartość dostępna w pakietach
Ultra, Criminal i Booster​
ULTRA
CRIMINAL
BOOSTER
Kasa
GTA$ 80 000 000
GTA$ 200 000 000
GTA$ 400 000 000
Poziom
120 Level
150 Level
250 Level
Statystyki
Odblokowania LSC
Specjalne Topy
❌
Odblokowania w bunkrze
❌
❌
Exclusive Unlock
❌
❌

Aby zakupić bezpieczne modowanie konta GTA 5 Online wpłać kwotę odpowiadającą pakietowi. W polu nazwa wpisz swój nick z Social Club, w polu kwota kwotę za wybrany pakiet Boost. W treści donejta nie pisz nic o pakiecie Boost.

Dane do logowania Social Club lub Steam prześlij mi w wiadomości prywatnej. Przejdź do mojego profilu i kliknij pod avatarem:

Wyślij prywatną wiadomość. W treści wiadomości wpisz "GTA Boost", a w polu wiadomości swój nick z donate. Prześlij dane do konta: Social Club mail i hasło lub jak masz grę GTA na Steam to login i hasło. Zmień swoje hasło na tymczasowe np. Tymczasowe123.

Tipply PLN - Paysefcard, Blik, Cashbill (szybkie przelewy online), SMS, Paypal

Streamelements- Visa Mastercard, Paysefcard, Paypal

Donationalerts- Paysefcard, Bitcoin, Webmoney, Sofort

payments.gif
Gdy twoje zamówienie zostanie zrealizowane zmień swoje dane dla zasady i ciesz się rozgrywką w GTA Online.
Do konta GTA V na Epic wystarczą dane bez Social Club + wyłączenie dwuetapowej weryfikacji.

W przypadku Steam pamiętaj o wyłączeniu Steam Guard na telefonie i komputerze, aby nie przedłużać realizacji twojego zamówienia.

Formularz przesłania danych GTA na Boost

Nazwa wiadomości: GTA Boost

Donate: twoja nazwa wpisana podczas wysyłania donejta

Pakiet: nazwa pakietu który został przez ciebie zamówiony

* Wpisz odpowiedni format platformy na której masz GTA Online

Login: e-mail jeżeli Social Club lub Epic, a do Steam nazwa/login nie email

Hasło: twoje hasło (tymczasowe)
Jeżeli nie chcesz podawać danych do konta GTA, a potrzebujesz wirtualnej kasy to skorzystaj z opcji Money Drop który jest organizowany w bezpiecznym Lobby. Money Drop kupisz tutaj

Modowanie konta GTA Online jest dostępne tylko na platformie PC (Social Club, Steam, Epic). Czas realizacji zamówienia trwa zazwyczaj od 15 minut do 1 godziny. W innych przypadkach może to potrwać do kilku godzin. Jeżeli ktoś zakupił przed tobą, to musisz poczekać na swoją kolej. Informację o zakończeniu realizacji dostaniesz w wiadomości prywatnej.
 

Szatanes

GTA Forums User
Posty
1
Reaction score
10
Punkty
3
Polecam. Konto miałem modowane na początku grudnia 2017r. i nie dostałem ani bana ani zmiany zrobione przez GTAFORUMS nie zostały cofnięte przez ROCKSTAR. Kasa i lvl są genialnym rozwiązaniem dla osób które nie mają czasu spędzać całych dni na wykonywanie zadań by móc coś osiągnąć/kupić wymarzony sprzęt/samochód/posiadłości w GTAV ONLINE.
 

_Lukins_

GTA Forums User
Posty
1
Reaction score
2
Punkty
3
Polecam. bana nie mam już od początku stycznia 2018r .Dostałem wszystko to co chciałem no i cieszę się nowym kontem. czekałem jakieś 20min i zrobione , bez jakichkolwiek problemów.
 

Kubix

GTA Forums User
Posty
1
Reaction score
0
Punkty
1
Polecam, nie czekałem nawet 20 minut i wszystko jest na koncie i można wydawać
 

Heziu

GTA Forums User
Posty
1
Reaction score
0
Punkty
1
Obsługa faktycznie szybka. Cierpliwie odpowiedziano na wszystkie moje pytania. Za jakiś czas napisze update co do bezpieczeństwa opcji. Jak na razie brak niedogodności ze strony R* Na dzień dzisiejszy oceniam na 10/10.
 
Do góry