Booster

Asaxo™

DEVELOPER
Reaction score
1126
Punkty
93
boostericon.png

Światem Los Santos rządzą najbogatsi i najpotężniejsi. Modowane konto GTA 5 Online na PC dzięki GTA Booster umożliwi Ci bezproblemowy podbój przestępczego świata. W szybkim czasie dołączysz do grona bossów Los Santos. Twój majestat przerazi innych graczy, kiedy zobaczą wysoki level twojej postaci. Jeśli nie, to zawsze możesz skorzystać z ekskluzywnej broni zakupionej z funduszy Boostera i pokazać, gdzie ich miejsce. Modowanie konta GTA Online dzięki Booster to szybki i bezpieczny sposób na wirtualną kasę.

Modowanie kont w GTA Online jest aktualne i działa pod najnowszy Patch
Dopiero co zacząłeś grać w GTA 5 Online? Wyzerowano twoje konto? A może wszystko wydałeś i potrzebujesz funduszy na nowe DLC?
Z pomocą przychodzą pakiety BOOST dzięki którym jeszcze bardziej możesz zarządzać swoim biznesem w kryminalnym mieście San Andreas.

ULTRA - Bardzo korzystny pakiet za 10 € / 45 zł z pomocą którego odblokujemy bronie, dodamy statystyki oraz 80 000 000$. Dzięki nam kupisz pożądanego miniguna oraz wyrzutnię namierzającą, ponieważ dodajemy także Level 120. Dostaniesz również wymaksowane statystyki postaci, odblokowane bronie oraz ulepszenia LSC.

CRIMINAL - Ten zestaw za 20 € / 85 zł zawiera sumę 200 000 000$ która wystarczy Ci na zoorganizowanie niezłego arsenału broni, czy też pojazdów bojowych - Tampa, Hydra, Oppresor, oraz Akula. Resztę możesz przeznaczyć na dostępne w GTA Online nieruchomości przestępcy - biuro, baza, bunkier. Dodatkowo 150 level, oraz najwyższe statystyki, i odblokowanie większości dostępnej zawartości. Dzięki takim inwestycjom staniesz się znaną postacią GTA i przestępczym bossem. Najdroższy, ale także najskuteczniejszy.

BOOSTER - Konkretne doładowanie wirtualnej kasy oraz punktów RP za 30 € / 125 zł. Dzięki niemu łatwym sposobem staniesz się bossem przestępczego świata GTA Online. Za okrągłą sumę 400 000 000$ kupisz nieruchomości, najlepsze i najdroższe pojazdy - m.in. złoty samolot, Ruiner, Lazer, Voltic i wiele, wiele innych. Pozwolą Ci one na zyskanie dużej przewagi nad innymi graczami. Resztę pieniędzy możesz przeznaczyć na amunicję do karabinów i śmiercionośne strzały z działa orbitalnego. Nie muszę chyba mówić, że w pakiecie dostaniesz także 250 Level oraz wszystko odblokowane co tylko możliwe.

booster1 (3) (1).png
Stwórz swój własny pakiet Custom. Ty ustalasz co ma się w nim znaleźć. Napisz do mnie wiadomość ze swoją propozycją pakietu, a na pewno się dogadamy.

Aby zakupić bezpieczne modowanie konta GTA Online wpłać przez Donationalerts lub przez Tipply kwotę odpowiadającą pakietowi. W polu nazwa wpisz swój nick z Social Club, w polu kwota kwotę za wybrany pakiet Boost. W treści wiadomości nie pisz nic o pakiecie. Najlepiej jak napiszesz coś niezwiązanego z tym np pozdrowienia lub podziękowania. Sposób wysłania donejta na wybrany pakiet Booster jest prosty.

308

Po wybraniu pakietu i dokonaniu płatności przełącz się w tryb GTA Panel i przejdź na główną stronę.

Dane do logowania Social Club lub Steam prześlij mi w wiadomości prywatnej. Przejdź do mojego profilu i kliknij pod avatarem: Wyślij prywatną wiadomość. W treści wiadomości wpisz "GTA Booster", a w polu wiadomości swój nick z donate. Prześlij dane do konta: Social Club mail i hasło lub jak masz grę GTA na Steam to login i hasło. Zmień swoje hasło na tymczasowe np Tymczasowe123. Nie potrzebuję znać twojego prawdziwego hasła
Gdy twoje zamówienie zostanie zrealizowane zmień swoje dane dla zasady i ciesz się rozgrywką w GTA Online.

Do konta GTA V na Epic wystarczą dane bez Social Club + wyłączenie dwuetapowej weryfikacji.

Pamiętaj aby w przypadku Steam wyłączyć Steam Guarda na telefonie i komputerze.

Formularz przesłania danych GTA na Boost

Nazwa wiadomości: GTA Boost

Donate: twoja nazwa wpisana podczas wysyłania donejta

Pakiet: nazwa pakietu który został przez ciebie zamówiony

Login: e-mail jeżeli Social Club lub Epic, a do Steam nazwa/login nie email

Hasło: twoje hasło (tymczasowe)
Jeżeli nie chcesz podawać danych do konta GTA, a potrzebujesz wirtualnej kasy to skorzystaj z opcji Money Drop który jest organizowany w bezpiecznym Lobby. Money Drop kupisz tutaj

Modowanie konta GTA Online jest dostępne tylko na platformie PC (Social Club lub Steam). Czas realizacji zamówienia trwa zazwyczaj od 15 minut do 1 godziny. W innym przypadku może to potrwać do kilku godzin. Jeżeli ktoś zakupił przed tobą to musisz poczekać na swoją kolej. Informację o zakończeniu realizacji dostaniesz w wiadomości prywatnej.

Szatanes

GTA Forums User
Reaction score
10
Punkty
3
Polecam. Konto miałem modowane na początku grudnia 2017r. i nie dostałem ani bana ani zmiany zrobione przez GTAFORUMS nie zostały cofnięte przez ROCKSTAR. Kasa i lvl są genialnym rozwiązaniem dla osób które nie mają czasu spędzać całych dni na wykonywanie zadań by móc coś osiągnąć/kupić wymarzony sprzęt/samochód/posiadłości w GTAV ONLINE.

_Lukins_

GTA Forums User
Reaction score
2
Punkty
3
Polecam. bana nie mam już od początku stycznia 2018r .Dostałem wszystko to co chciałem no i cieszę się nowym kontem. czekałem jakieś 20min i zrobione , bez jakichkolwiek problemów.

Kubix

GTA Forums User
Reaction score
0
Punkty
1
Polecam, nie czekałem nawet 20 minut i wszystko jest na koncie i można wydawać

Heziu

GTA Forums User
Reaction score
0
Punkty
1
Obsługa faktycznie szybka. Cierpliwie odpowiedziano na wszystkie moje pytania. Za jakiś czas napisze update co do bezpieczeństwa opcji. Jak na razie brak niedogodności ze strony R* Na dzień dzisiejszy oceniam na 10/10.

Do góry