Booster

Asaxo™

DEVELOPER
Reaction score
1149
Punkty
93
gtaboost.png

GTA Booster jest dostosowany pod najnowszą wersję GTA Online
Modowanie konta GTA Online na PC dzięki GTA Booster umożliwi Ci bezproblemowy podbój przestępczego świata. W szybkim czasie dołączysz do grona bossów Los Santos. Twój majestat przerazi innych graczy, kiedy zobaczą wysoki level twojej postaci. Jeśli nie, to zawsze możesz skorzystać z ekskluzywnej broni zakupionej z funduszy Boostera i pokazać, gdzie ich miejsce. Modowane konto GTA 5 dzięki Booster to szybki i bezpieczny sposób na wirtualną kasę.

Dopiero co zacząłeś grać w GTA 5 Online? Wyzerowano twoje konto? A może wszystko wydałeś i potrzebujesz funduszy na nowe DLC?
Z pomocą przychodzą pakiety modowania BOOST dzięki którym jeszcze bardziej możesz zarządzać swoim biznesem w kryminalnym świecie San Andreas.

ULTRA - Bardzo korzystny pakiet modowania za 15 € / 65 PLN (SMS 100 PLN) z pomocą którego odblokujemy bronie, dodamy statystyki oraz 100 000 000$. Dzięki nam kupisz pożądanego miniguna oraz wyrzutnię namierzającą, ponieważ dodajemy także Level 120. Dostaniesz również wymaksowane statystyki postaci oraz ulepszenia LSC.

PAKIET CRIMINAL - Ten zestaw do GTA Online za 20 € / 85 PLN zawiera sumę 200 000 000$ która wystarczy Ci na zorganizowanie niezłego arsenału broni, czy też pojazdów bojowych - Tampa, Hydra, Oppresor, oraz Akula. Resztę możesz przeznaczyć na dostępne w GTA Online nieruchomości przestępcy - biuro, baza, bunkier. Dodatkowo 150 Level, oraz najwyższe statystyki, i odblokowanie większości dostępnej zawartości. Dzięki takim inwestycjom staniesz się znaną postacią GTA i przestępczym bossem..

PAKIET BOOSTER - Konkretne doładowanie wirtualnej kasy oraz punktów RP za 25€ / 100 PLN. Dzięki niemu łatwym sposobem staniesz się bossem przestępczego świata GTA V Online. Za okrągłą sumę 400 000 000$ kupisz nieruchomości, najlepsze i najdroższe pojazdy - m.in. złoty samolot, Ruiner, Lazer, Voltic i wiele, wiele innych. Pozwolą Ci one na zyskanie dużej przewagi nad innymi graczami. Resztę wirtualnej gotówki możesz przeznaczyć na amunicję do karabinów i śmiercionośne strzały z działa orbitalnego. W pakiecie otrzymasz również 250 Level oraz wszystkie możliwe odblokowania.

Zawartość dostępna w pakietach
Ultra, Criminal i Booster​
ULTRA
CRIMINAL
BOOSTER
Kasa
GTA$ 100 000 000
GTA$ 200 000 000
GTA$ 400 000 000
Poziom
120 Level
150 Level
250 Level
Statystyki
Odblokowania LSC
Specjalne Topy
❌
Odblokowania w bunkrze
❌
❌
Exclusive Unlock
❌
❌

Aby zakupić bezpieczne modowanie konta GTA 5 Online wpłać kwotę odpowiadającą pakietowi. W polu nazwa wpisz swój nick z Social Club, w polu kwota kwotę za wybrany pakiet Boost. W treści donejta nie pisz nic o pakiecie Boost.

Dane do logowania Social Club lub Steam prześlij mi w wiadomości prywatnej. Przejdź do mojego profilu i kliknij pod avatarem:

Wyślij prywatną wiadomość. W treści wiadomości wpisz "GTA Boost", a w polu wiadomości swój nick z donate. Prześlij dane do konta: Social Club mail i hasło lub jak masz grę GTA na Steam to login i hasło. Zmień swoje hasło na tymczasowe np. Tymczasowe123.

Tipply PLN - Paysefcard, Blik, Cashbill (szybkie przelewy online), SMS, Paypal

Streamelements- Visa Mastercard, Paysefcard, Paypal

Donationalerts- Paysefcard, Bitcoin, Webmoney, Sofort

payments.gif
Gdy twoje zamówienie zostanie zrealizowane zmień swoje dane dla zasady i ciesz się rozgrywką w GTA Online.
Do konta GTA V na Epic wystarczą dane bez Social Club + wyłączenie dwuetapowej weryfikacji.

W przypadku Steam pamiętaj o wyłączeniu Steam Guard na telefonie i komputerze, aby nie przedłużać realizacji twojego zamówienia.

Formularz przesłania danych GTA na Boost

Nazwa wiadomości: GTA Boost

Donate: twoja nazwa wpisana podczas wysyłania donejta

Pakiet: nazwa pakietu który został przez ciebie zamówiony

* Wpisz odpowiedni format platformy na której masz GTA Online

Login: e-mail jeżeli Social Club lub Epic, a do Steam nazwa/login nie email

Hasło: twoje hasło (tymczasowe)
Jeżeli nie chcesz podawać danych do konta GTA, a potrzebujesz wirtualnej kasy to skorzystaj z opcji Money Drop który jest organizowany w bezpiecznym Lobby. Money Drop kupisz tutaj

Modowanie konta GTA Online jest dostępne tylko na platformie PC (Social Club, Steam, Epic). Czas realizacji zamówienia trwa zazwyczaj od 15 minut do 1 godziny. W innych przypadkach może to potrwać do kilku godzin. Jeżeli ktoś zakupił przed tobą, to musisz poczekać na swoją kolej. Informację o zakończeniu realizacji dostaniesz w wiadomości prywatnej.

Szatanes

GTA Forums User
Reaction score
10
Punkty
3
Polecam. Konto miałem modowane na początku grudnia 2017r. i nie dostałem ani bana ani zmiany zrobione przez GTAFORUMS nie zostały cofnięte przez ROCKSTAR. Kasa i lvl są genialnym rozwiązaniem dla osób które nie mają czasu spędzać całych dni na wykonywanie zadań by móc coś osiągnąć/kupić wymarzony sprzęt/samochód/posiadłości w GTAV ONLINE.

_Lukins_

GTA Forums User
Reaction score
2
Punkty
3
Polecam. bana nie mam już od początku stycznia 2018r .Dostałem wszystko to co chciałem no i cieszę się nowym kontem. czekałem jakieś 20min i zrobione , bez jakichkolwiek problemów.

Kubix

GTA Forums User
Reaction score
0
Punkty
1
Polecam, nie czekałem nawet 20 minut i wszystko jest na koncie i można wydawać

Heziu

GTA Forums User
Reaction score
0
Punkty
1
Obsługa faktycznie szybka. Cierpliwie odpowiedziano na wszystkie moje pytania. Za jakiś czas napisze update co do bezpieczeństwa opcji. Jak na razie brak niedogodności ze strony R* Na dzień dzisiejszy oceniam na 10/10.

Do góry