@News: GTA Online DLC Casino wkrótce @News: Nowe radio Los Santos Underground dostępne w GTA Online @GTA ROLEPLAY: Planeta Roleplay BETA - Serwer Rp testowy 92.42.45.135:32006

Biznesowe premie w GTA Online

Temat na forum 'Aktualizacje, wydarzenia i dodatki' rozpoczęty przez Asaxo™, Czerwiec 27, 2018.

 1. Asaxo™

  Asaxo™ DEVELOPER
  93/113

  488
  Ratings:
  +930
  [​IMG]

  Taneczne DLC nadchodzi. Co otrzymamy?
  Z okazji nadchodzącego update, Rockstar Games postanowiło wynagrodzić graczy GTA$ 300000 oraz pomarańczowym strojem. Otrzymacie tą zawartość, grając w GTA Online do 2 lipca!

  Rockstar zapowiada także kolejne bonusy dla logujących się graczy, które będzie można zdobyć w lipcu. Są to kwoty GTA$ 100000-350000, zniżki oraz malowania nadchodzących pojazdów, a także specjalne koszulki.

  Wkrótce GTA Online zostanie wzbogacone o kluby nocne, nowe misje i aktywności, oraz pojazdy. Znamy już dwa z nich - ciężarówka, którą będzie można modyfikować, oraz retro-kabriolet.

  Zawartość aktualizacji będzie zapewne kosztować, i to nie mało. Ma to być ponoć, największa aktualizacja, którą dotychczas się ukazała w GTA Online. Aby więcej graczy skorzystało z DLC, Rockstar wprowadza premie za wykonanie różnych zadań. Podwójnie dostaniemy za: przemyt drogą powietrzną, misje motocyklowe, sprzedaż ładunków, oraz potrójnie za grę w tryb "Walka zmechanizowana". Wszystko to do 2 lipca.

  Dwukrotnie szybciej, będą prowadzone także badania w bunkrach. Dzięki nim odblokujecie nowe bronie, modyfikacje do pojazdów bojowych, oraz amunicję.

  Przygotowane są także atrakcyjne zniżki!
  Biznesy:
  Hangary - 50%
  Biura - 50%
  Magazyny ładunków - 50%
  Magazyny pojazdów - 50%
  Siedziby klubu motocyklowego - 50%
  Wytwórnie - 50%
  Bazy - 40%
  Pojazdy:
  Avenger - 30%
  Ruiner - 30%
  Mobilne centrum operacji - 30%
  X80 Proto - 30%
  Vapid GB 200 - 30%

  Obecnie wprowadzone promocje mogą świadczyć o nadchodzącej w najbliższym terminie, aktualizacji. Rockstar Games już wielokrotnie, przed DLC wprowadzało promocje, które pozwalały graczom się wzbogacić.

  Jeśli jednak, nie macie tyle czasu, aby grać cały czas bonusowe misje, skorzystajcie z ofert Money Lobby i Full Modowania. Duże kwoty w błyskawicznym tempie znajdą się na twoim koncie GTA Online. Taneczne DLC czeka. Do 1 lipca jest przecena bo aż o -20% na Money Lobby i pakiet promocyjny na Full Modowaniu więc warto skorzystać już teraz.
   
  Wczytywanie...

Poleć forum