Biznesowe premie w GTA Online

Asaxo™

ADMINISTRATOR
Reaction score
1157
Zdobyte trofea
93
Taneczne DLC nadchodzi. Co otrzymamy?
Z okazji nadchodzącego update, Rockstar Games postanowiło wynagrodzić graczy GTA$ 300000 oraz pomarańczowym strojem. Otrzymacie tą zawartość, grając w GTA Online do 2 lipca!

Rockstar zapowiada także kolejne bonusy dla logujących się graczy, które będzie można zdobyć w lipcu. Są to kwoty GTA$ 100000-350000, zniżki oraz malowania nadchodzących pojazdów, a także specjalne koszulki.

Wkrótce GTA Online zostanie wzbogacone o kluby nocne, nowe misje i aktywności, oraz pojazdy. Znamy już dwa z nich - ciężarówka, którą będzie można modyfikować, oraz retro-kabriolet.

Zawartość aktualizacji będzie zapewne kosztować, i to nie mało. Ma to być ponoć, największa aktualizacja, którą dotychczas się ukazała w GTA Online. Aby więcej graczy skorzystało z DLC, Rockstar wprowadza premie za wykonanie różnych zadań. Podwójnie dostaniemy za: przemyt drogą powietrzną, misje motocyklowe, sprzedaż ładunków, oraz potrójnie za grę w tryb "Walka zmechanizowana". Wszystko to do 2 lipca.

Dwukrotnie szybciej, będą prowadzone także badania w bunkrach. Dzięki nim odblokujecie nowe bronie, modyfikacje do pojazdów bojowych, oraz amunicję.

Przygotowane są także atrakcyjne zniżki!
Biznesy:
Hangary - 50%
Biura - 50%
Magazyny ładunków - 50%
Magazyny pojazdów - 50%
Siedziby klubu motocyklowego - 50%
Wytwórnie - 50%
Bazy - 40%
Pojazdy:
Avenger - 30%
Ruiner - 30%
Mobilne centrum operacji - 30%
X80 Proto - 30%
Vapid GB 200 - 30%

Obecnie wprowadzone promocje mogą świadczyć o nadchodzącej w najbliższym terminie, aktualizacji. Rockstar Games już wielokrotnie, przed DLC wprowadzało promocje, które pozwalały graczom się wzbogacić.

Jeśli jednak, nie macie tyle czasu, aby grać cały czas bonusowe misje, skorzystajcie z ofert Money Lobby i Full Modowania. Duże kwoty w błyskawicznym tempie znajdą się na twoim koncie GTA Online. Taneczne DLC czeka. Do 1 lipca jest przecena bo aż o -20% na Money Lobby i pakiet promocyjny na Full Modowaniu więc warto skorzystać już teraz.
 
Do góry