Bezpieczny hajs w GTA Online dzięki Money Lobby | GTA Forums - Społeczność Grandt Theft Auto

Asaxo™

GTA Forums Developer-Admin Site
GTA Forums
Developer
Marzec 29, 2017
183
70
43
25
#1

Już za 5€ możesz uczestniczyć w specjalnej sesji Money Lobby, gdzie worki z pieniędzmi będą zrzucane na twoją postać w GTA Online. Sesja odbywa się na platformie PC. Zrzucane worki zawierają 2000$ każdy. Taka suma pozwoli skutecznie zapobiec zbędnemu zainteresowaniu ze strony anty-cheata Rockstara. W ten sposób zebrać możesz bajońskie sumy, począwszy od GTA$ 100 000 000. Nie musisz podawać danych logowania do swojego konta. Wystarczy, że w treści donejta podasz swój nick SocialClub. Nie musisz także śpieszyć się z zebraniem zakupionej sumy pieniędzy. Masz na to nieograniczoną ilość czasu. Money Lobby od GTA Forums pozwoli Ci na rozgrywkę w GTA Online bez obaw o fundusze. Podczas gdy inni gracze powtarzają te same akcje któryś raz z kolei, ty możesz wydając racjonalną sumę stać się posiadaczem niewyobrażalnej ilości pieniędzy w GTA Online. Fundusze zakupione na Money Lobby GTA Forums zabezpieczą twoje wirtualne wydatki na wiele, wiele nadchodzących DLC. Pamiętaj! Dzięki nam to ty możesz stać się królem Los Santos. Pieniądze się przydają. Zakup dostęp do Money Lobby już dzisiaj i nie martw się finansami. Bunkry, hangary, bronie i najdroższe pojazdy mogą być twoje.
Aby wziąć udział w Money Lobby, wpłać przez TipeeeStream kwotę 5€. Wypełnij wymagane pola. W nazwie wpisz nick konta SocialClub, które będzie uczestniczyć w sesji. W treści donejta wpisz "Przeczytałem/am i akceptuję Regulamin Money Lobby". Jeżeli posiadasz PSC o wartości 20 zł, to w polu "kwota" wpisz 4,50€ i odznacz ponoszenie dodatkowych opłat.

Jeżeli nie masz czasu sterczeć na Money Lobby to wybierz pakiet szybkiego doładowania i zdobądź nawet GTA$ 600 000 000 za 10€ na Level UP

Nie czekaj! Kup już teraz dostęp do Money Lobby wybraną płatnością i ciesz się piękną rozgrywką w GTA Online. Pamiętaj, że bez hajsu w tej grze nic nie zrobisz, a powtarzanie w kółko tych samych misji, napadów staję się z czasem nudne. Dzięki Money Lobby twoje życie w Los Santos nabierze kolorów!

www.tipeeestream.com/gtaforums_/donation

Logujemy się na twoje konto SocialClub, a już po kilku minutach masz na koncie ogromną sumę pieniędzy oraz level i wszystkie odblokowania. W wiadomości prywatnej wyślij nam dane logowania do konta Social Club (email i hasło). Jeśli grasz w GTA Online na platformie Steam, to wyślij odpowiednio dane logowania do konta Steam, a także wyłącz zabezpieczenie Steam Guard na czas modowania. W obu przypadkach pamiętaj, aby zmienić hasło na tymczasowe.

Więcej informacji o szybkim doładowaniu gotówki w GTA Online znajdziesz na Level UP


Money Lobby przez Paypal
www.paypal.me/Asaxo

Aby wziąć udział w Money Lobby, wpłać przez PayPal kwotę 5€. Wpisz także nick konta SocialClub, które będzie uczestniczyć w sesji.
!UWAGA! Osoby, które w oknie płatności zaznaczą "Płacisz za towar lub usługę? Zaznacz pole wyboru, a Twoje kwalifikujące się zakupy mogą zostać objęte ochroną kupujących w systemie Paypal" nie będą brały udziału w sesji Money Lobby.

Money Lobby przez SMS
tipanddonation.com/gangmoders
Aby wziąć udział w Money Lobby, wpłać kwotę 30 zł SMS. Najpierw upewnij się, czy twój operator obsługuje SMS Premium, i czy twój numer telefonu ma taką funkcję odblokowaną. Jeśli nie, odpowiedź na to znajdziesz w internecie. Następnie wypełnij szczegółowo wszystkie pola. Wpisz w jednym z nich nick konta SocialClub, które będzie uczestniczyć w sesji.Po wypełnieniu danych zostaniesz przeniesiony na stronę serwisu, gdzie podajesz numer swojego telefonu, z którego chcesz wysłać wiadomość. Po wpisaniu numeru nie wyłączaj strony, wpisz kod na telefonie i poczekaj aż zostaniesz przeniesiony na www.tipanddonation.com§ Regulamin Money Lobby §
1. Przyjmij zaproszenie do znajomych
2. Po przyjęciu zaproszenia do znajomych udaj się na sesję Money Lobby
3. Gdy już dostaniesz się na sesje włącz tryb pasywny
4. Zostaw pojazd przed bramą do wejscia na lotnisko i udaj się tam pieszo
5. W czasie zbierania kasy nie możesz się poruszać
6. Nie podchodz do innych zbierających
7. W czasie zbierania kasy mozesz isc na AFK . Po 5 minutach rusz myszką w grze lub daj coś na przycisk TAB lub CAPSLOCK
8. Po zebraniu GTA$ 100 000 000 opuść sesje
9. Kasy z Money Lobby nie wpłacaj do banku
10. Kase z Money Lobby wydawaj na sesjach publicznych
11. Na sesjach publicznych nie pisz ile masz kasy
12. Donejt na Money Lobby nie podlega zwrotowi

13. Nie stosowanie się do punktów regulaminu skutkuje wyrzuceniem
 
Ostatnia edycja:

MeHow97

Register Member
Register Member
Październik 13, 2017
5
0
1
20
Opole
#19
Nie polecam. Oszustwo. Nie włączyłem trybu pasywnego, po prostu zapomniałem, przez może 2 minuty. Asaxo mnie zwyzywał, moją rodzinę, wyrzucił z sesji i tyle z 5E i z kasy na Online :) Nie bierz się dziecko za takie rzeczy bo nie masz do tego głowy.
 
Odpowiedź