Co nowego?

Money Drop GTA Online

Klonik13

26
0
1
Tak własnie zrobiłem, donate wysłany :)
Twoja transakcja w wysokości 6,53 € została wysłana do Asaxo.
 

Klonik13

26
0
1
Postaram się jutro wbić, ponieważ mam problem z zalogowaniem się na konto, bo zapomniałem kodu do weryfikacji dwuetapowej i muszę czekać na odpowiedź ze strony rockstar support :/
 

RavenGM

7
0
1
Znowu problem. Wszedłem i odrodziłem się z ogniskiem, które mnie zabija. Co się dzieje?
D18E46477F8291894B4AEB8C2E23D9843B86F559
 

RavenGM

7
0
1
Ok nie wiem czy to przez to lobby, czy przez inne, ale dostałem bana na Online. Spróbuję się odwołać, ale nie wiem co wskóram
 

Asaxo™

Administrator
764
1164
93
Los Santos
Ban Vawe często łapie graczy w sesjach zamkniętych. Do tego pokazałeś tutaj nazwę bota i gówniaki mogły zreportować i dokręcić śrube. Odezwij się po unbanie to dostaniesz pakiet z Modded Lobby i nie będziesz musiał sterczeć w sesji dla znajomych aby zbierać hajs.
 

RavenGM

7
0
1
Ban Vawe często łapie graczy w sesjach zamkniętych. Do tego pokazałeś tutaj nazwę bota i gówniaki mogły zreportować i dokręcić śrube. Odezwij się po unbanie to dostaniesz pakiet z Modded Lobby i nie będziesz musiał sterczeć w sesji dla znajomych aby zbierać hajs.
Nie dostanę unbana, bo to już drugi ban na tym koncie
 

Asaxo™

Administrator
764
1164
93
Los Santos
mój kolega też używał Twojego bota i nie ma bana.
Bot jest ok tylko Rockstar coś pomieszał i pewnie wielu graczy na swiecie wczoraj dostało bany za frajer. Dam go testów żeby zbadać sprawę. Pierwszego bana za co dostałeś? Pewnie za randomowe mody których używałeś albo za darmo. Ogarnij nowe konto i poczekaj na zakończenie testów albo zgłoś się po pakiet z Modded Lobby
 

Asaxo™

Administrator
764
1164
93
Los Santos
Trwają testy nad botem aby bezpiecznie sypał hajs w sesjach Money Lobby. Do tego czasu sesje nie będą odbywały. Wszyscy co zakupili dostep w poprzednim tygodniu dostaną zaproszenie po zakończeniu testów z nowego konta. Nowe zaproszenia dla osób które kupiły dostęp w czasie trwania testów zostaną wysłane po zakończeniu prac technicznych.
 

Asaxo™

Administrator
764
1164
93
Los Santos
Trochę przymykałem oko na pewne wykroczenia, ale teraz się to zmienia. Za złamanie regulaminu bot automatycznie wywali z sesji gdzie dropiony jest hajs bez możliwości dołączenia chyba, że osoba wyrzucona wpłaci ponownie 5€.
 
Do góry