Co nowego?

Money Drop GTA Online

Nogard

6
1
3
Asaxo.
Przed wczoraj weszłem na money lobby raz i zebrałem 15 000 000 ale wyszedłem bo co około 60 000 wyskakiwał mi czarny ekran z napisem uwaga transakcja się nie powiodła bo servery rockstara dostały zbyt dużo zapytań z twojej gry.
Musiałem co te 60 000 po 10-15 razy klikać enter żeby zbierać.
Poszedłem na publika i wróciłem po około pół godzinki i zebrałem 5 000 000 bo było jeszcze gorzej...
Dzisiaj chciałbym wieczorem dokończyć zbieranie i mam pytanie czy można temu jakoś zaradzić żeby ten ekran z uwagą nie wyskakiwał??
Pozdro.
 

Asaxo™

Administrator
764
1164
93
Los Santos
Połóż coś cięzkiego na tab lub capslock żeby był wciśniety. Dzięki temu nie musisz kilkać komunikatu i możesz iść na afk, a kasa będzie się zbierała
 

Nogard

6
1
3
Właśnie próbowałem mieć wciśnięty capslock ( zgodnie z instrukcją lobby) ale i tak wyskakiwał to powiadomienie a zauważyłem że kiedy ono wyskakuje to nie zbierało kasy.
Ogólnie nie żebym coś narzekał, ale później już mnie palce bolały od tego entera a kasa się długo zbiera.
 

Quba

51
0
6
napisało ze wyrzucono mnie z powodu niekompatybilnych danych
EDIT: juz problem rozwiazany
 
Ostatnia edycja:

Nogard

6
1
3
Zrobiłem wczoraj tak jak napisałeś i działa to, dzięki ☺
Tylko wydaje mi się że trochę powoli zbiera tą kase, ale nie znam się, może ma tak być...
Bo jak wczoraj wszedłem przed 20 to nie wiem o której ty wyszłeś z sesji, ale zostawiłem kompa na noc żeby mi to nazbierało i nie musiał bym znowu zbierać, to o 5 jak wstałem do pracy miałem nazbierane 30 700 000$.
Czyli razem z tym poprzednim nazbierałem łącznie 50 000 000.
Ale działa to z tym capslockiem.
 

Nogard

6
1
3
Spoko.
Jak wrócę z pracy to porobię zakupy na publiku i zobaczę może mi to wystarczy na to co chcę.
A jak nie to pewnie nie dużo mi braknie to na chwilkę wejdę i podziękuję ☺
 

Nogard

6
1
3
Ok. Wszedłem wczoraj, zakupiłem sobie to co chciałem i akurat wystarczyło mi tych 50 000 000 na wszystko i żeby wyzerować sobie sobie konto i kieszeń na 0$. Więc nie potrzebuję więcej zbierać.
Usunąłem cię już ze znajomych i bardzo ci dziękuję za drop. ☺
 

Resqov

4
1
3
Mam mały problem. Chciałem kupić sobie dostęp za 30 zł sms'em, ale strona nie wyświetla tej kwoty. Co w tym wypadku zrobić?

Edit: Sorry, jestem dzbanem, wystarczy wybrać "SMS+"
 
Ostatnia edycja:
Do góry