Co nowego?

Money Drop GTA Online

Dzień dobry 40 minut temu wysłałem pieniądze, kiedy mógłbym spodziewać się pieniędzy?
 

kubi120

8
0
1
Nie chce nikogo straszyć, ani nic... I nie wiem czy to ma ze sobą związek, ale zebrałem bodajże 103mln ... 3 mln więcej ponieważ nie było mnie w domu, komputer był na afk i tak lecialo. Wszystko bylo git przez kilka dni, kasę wydawałem, do banku nie wpłacalem. Ale dzieiaj po południu wbiłem na GTA Online i byl jakiś cheater... Teleportował mnie po całej mapie itd, wszystko wybuchalo. I teraz 15min temu dostalem mail od rockstar games, ze dostalem bana za "modowanie". I wszystko usuniete. Będę tę sprawę wyjaśniał. Mam nadzieję że będzie dobrze.
 

Asaxo™

Administrator
764
1164
93
Los Santos
Podziękuj tamtemu moderowi co rzucał tobą po sesji. Z Rockstarem nic nie wyjasnisz bo bana Ci nie cofną. Na drugi raz jak masz styczność z idiotą który robi Ci taki cyrk w sesji to opuść ją.
 

kubi120

8
0
1
Minęło max 5 minut :/ ... Tam chuj z tym banem, bo miesiac to nie jest jakoś długo, ale lvl i kasa juz bardziej... Cos bedzie trzeba wymyslec. I tak czy siak, dzieki.
 

kubi120

8
0
1
Jasne, wszystkie zasoby czy coś to zawsze solo sesja publiczna... ale w tym przypadku tyle, że wszedłem, 5 min i zmieniłem sesje... i na tej nowej sesji pojeździłem jeszcze chwile po Los Santos bo czekałem na kolege, ale wyrzucało mu non stop gre(jakieś tam crashe) no i wyszedłem. A wieczorkiem patrze mail z info o banie :/ ... strasznie głupie to ze strony rockstar, że nie da się z nimi dyskutować na ten temat. Przecież nigdy nie modowałem, nawet na single'u, zawsze 100% grzeczny, jedynie co to ta kasa u Cb, ale to wiem że nie przez to, z Twojej strony wszystko działało, ale zjebany los chciał, aby ten pedał uczepił się właśnie mnie, a rockstar da bana i mają to w dupie :/ wielka szkoda, bo właśnie stracili gracza, bo raczej jestem pewny, że od nowa nie będzie mi sie chciało wszystkiego nabijać... wszystko wyzerowane. Jedynie przeszło mi przez myśl, żeby jakieś zaufane cheaty pobrać i dodać sb chociażby z ten 150lvl i troche kasy... aby było mniej-więcej to samo co przed nieumyślnym banem. Ale to jeszcze przemyśle, bo jeśli to się nie uda to znowu ban... ale to już zapewne nie na miesiąc :/ Sam nie wiem co robić. Gówniana sprawa :c
 

szornot92

16
0
1
Zakupiłem usługę Money Lobby 2 dni temu i jak na razie nie otrzymałem żadnego zaproszenia do znajomych, wiec czy są jakieś problemy techniczne czy ja czegoś nie doczytałem w regulaminie?
 
Do góry