Bezpieczna kasa - Money Drop

BoszczPro

GTA Forums User
Reaction score
0
Punkty
1
Credits
0
dobra sory za robienie problemów już będzie okej

Szimik

GTA Forums User
Reaction score
0
Punkty
1
Credits
0
Niestety wyrwałem bana na miesiąc 5 minut po wyjściu z dropa. Trudno. Poczekam miesiąc i kupię moda :p

Asaxo™

Developer
Reaction score
992
Punkty
93
Credits
8035
Nic dziwnego, że dostałeś bana skoro waliłeś regulamin. Kupisz sobie moda? Najpierw usuń pliki z poprzedniego

Szimik

GTA Forums User
Reaction score
0
Punkty
1
Credits
0
Nie waliłem regulaminu, nie pierdol. Kupić sobie moda to skrót myślowy do modowania konta przez kogoś. I bez tych bezpodstawnych oskarżeń. Po co?

Asaxo™

Developer
Reaction score
992
Punkty
93
Credits
8035
Tak wygląda twój donate do tego siedziałeś bez pasywki. Nic więcej nie muszę dodawać. Sesje prywatne też uwielbiasz mam rację? Gdyby było coś nie tak to konto sypiące zostałoby zbanowane, a dalej sypie

Szimik

GTA Forums User
Reaction score
0
Punkty
1
Credits
0
Zauważ, że to tylko adres e-mail tam jest potrzebny - najzwyklej w świecie nie przeszkodził jego brak, prawda? Nie przyczepiaj się do takich rzeczy i nie rób sobie anty-reklamy bo nam na tym nie zależy. Bez pasywki to była kwestia 2minut po tym, jak mnie wyjebało to wyleciało mi z głowy. Zresztą, nie mam żadnych zarzutów do lobby, a ty zachowujesz się jakbym rzucał argumentami przeciw twojemu sypaniu? No co ty - co bardziej kumaty napisze do mnie i zapyta, co tak naprawdę było przyczyną bana, żeby się ustrzec i ot całe meritum ;).

Asaxo™

Developer
Reaction score
992
Punkty
93
Credits
8035
Musiałeś coś zrobić bo konto sypiace dalej sypie, a gdyby coś było nie tak to by nie sypało. Mogę Ci zaoferować pakiet ULTRA z Modded Lobby bez zapłaty aby odrobić co tam miałeś.

Szimik

GTA Forums User
Reaction score
0
Punkty
1
Credits
0
Jaki adres email? Ty masz podać nick Social Club, a w treści wpisać, że akceptujesz regulamin Dropu
No fakt, mój błąd. No tak, zjebałem ja - nigdzie nie napisałem, że coś nie tak z sypiącym jest źle. Ale jeśli chodzi o mały zarys sytuacji, to po wyjściu z money, kupiłem łącznie rzeczy za +/- 10 mln(?) - ulepszyłem klub nocny na full do tego kupiłem terrobyte i oppressora. Nie znam się na polityce banów R* ale myślę, że za szybko wydałem tą kasę. Nie było innej możliwości, poza tym brakiem pasywki przez parę minut.
W każdym razie dzięki za ofertę z modded lobby, pewnie skorzystam.

Szimik

GTA Forums User
Reaction score
0
Punkty
1
Credits
0
W każdym razie sypanie polecam, śmiga wszystko, 60mln wpadło w kilka godzin + zaproszenie dostałem 2 min jak zapłaciłem ;).

Enderowy

GTA Forums User
Reaction score
0
Punkty
1
Credits
0
Jeśli mógłbym wiedzieć, to ile trzeba czekać na dostanie zaproszenia do znajomych po wysłaniu Donate?

Enderowy

GTA Forums User
Reaction score
0
Punkty
1
Credits
0
Bardzo Serdecznie Polecam w porzo gość w 2 dni zebrałem 100M GTA$. Polecam! :rotlf: :)

Do góry