Bezpieczna kasa - Money Drop

Nogard

GTA Forums User
Reaction score
1
Punkty
3
Asaxo.
Przed wczoraj weszłem na money lobby raz i zebrałem 15 000 000 ale wyszedłem bo co około 60 000 wyskakiwał mi czarny ekran z napisem uwaga transakcja się nie powiodła bo servery rockstara dostały zbyt dużo zapytań z twojej gry.
Musiałem co te 60 000 po 10-15 razy klikać enter żeby zbierać.
Poszedłem na publika i wróciłem po około pół godzinki i zebrałem 5 000 000 bo było jeszcze gorzej...
Dzisiaj chciałbym wieczorem dokończyć zbieranie i mam pytanie czy można temu jakoś zaradzić żeby ten ekran z uwagą nie wyskakiwał??
Pozdro.

Asaxo™

DEVELOPER
Reaction score
1008
Punkty
93
Połóż coś cięzkiego na tab lub capslock żeby był wciśniety. Dzięki temu nie musisz kilkać komunikatu i możesz iść na afk, a kasa będzie się zbierała

Nogard

GTA Forums User
Reaction score
1
Punkty
3
Właśnie próbowałem mieć wciśnięty capslock ( zgodnie z instrukcją lobby) ale i tak wyskakiwał to powiadomienie a zauważyłem że kiedy ono wyskakuje to nie zbierało kasy.
Ogólnie nie żebym coś narzekał, ale później już mnie palce bolały od tego entera a kasa się długo zbiera.

Nogard

GTA Forums User
Reaction score
1
Punkty
3
Aaa to spoko.
Dzisiaj sprawdzę ☺
Nie miałem dźwięku bo dziecko mi spało i nie zajarzyłem, dzięki za odpowiedzi.

Asaxo™

DEVELOPER
Reaction score
1008
Punkty
93
Powiadomienie raczej wyskoczy ale to jest zabezpiecznie wiec jak nie chcesz tego klikać to zrób tak jak napisalem wyżej

Quba

GTA Forums User
Reaction score
0
Punkty
6
napisało ze wyrzucono mnie z powodu niekompatybilnych danych
EDIT: juz problem rozwiazany

Ostatnia edycja:

Nogard

GTA Forums User
Reaction score
1
Punkty
3
Zrobiłem wczoraj tak jak napisałeś i działa to, dzięki ☺
Tylko wydaje mi się że trochę powoli zbiera tą kase, ale nie znam się, może ma tak być...
Bo jak wczoraj wszedłem przed 20 to nie wiem o której ty wyszłeś z sesji, ale zostawiłem kompa na noc żeby mi to nazbierało i nie musiał bym znowu zbierać, to o 5 jak wstałem do pracy miałem nazbierane 30 700 000$.
Czyli razem z tym poprzednim nazbierałem łącznie 50 000 000.
Ale działa to z tym capslockiem.

Nogard

GTA Forums User
Reaction score
1
Punkty
3
Spoko.
Jak wrócę z pracy to porobię zakupy na publiku i zobaczę może mi to wystarczy na to co chcę.
A jak nie to pewnie nie dużo mi braknie to na chwilkę wejdę i podziękuję ☺

Nogard

GTA Forums User
Reaction score
1
Punkty
3
Ok. Wszedłem wczoraj, zakupiłem sobie to co chciałem i akurat wystarczyło mi tych 50 000 000 na wszystko i żeby wyzerować sobie sobie konto i kieszeń na 0$. Więc nie potrzebuję więcej zbierać.
Usunąłem cię już ze znajomych i bardzo ci dziękuję za drop. ☺

polluxpl12212

GTA Forums User
Reaction score
0
Punkty
1
ładnie kasa sie zgadza a bana niema . U mnie tylko występował problem z tranzakcjami i długo zeszło kolo 5h żeby zebrac 100 Mil

Resqov

GTA Forums User
Reaction score
1
Punkty
3
Mam mały problem. Chciałem kupić sobie dostęp za 30 zł sms'em, ale strona nie wyświetla tej kwoty. Co w tym wypadku zrobić?

Edit: Sorry, jestem dzbanem, wystarczy wybrać "SMS+"

Ostatnia edycja:
Do góry