Bezpieczna kasa - Money Drop

Asaxo™

DEVELOPER
Posty
713
Reaction score
1126
Punkty
93
zeOq77g.gif

Money Drop to prosty i bezpieczny sposób na kasę w GTA Online w Lobby. Jedyne co musisz zrobić to zapłacić 5€ lub 25 zł. Dzięki temu gracz na sesji obrzuci cię kasą. Jest to rozwiązanie, które pozwala na zrzucanie wirtualnych pieniędzy na platformie PC. Każdy worek, który spadnie na głowę twojej postaci to 2500$ wirtualnych dolarów. Anty-Cheat Rockstara nie wykryje twojej kasy i bez obaw zbierzesz gwarantowane 100 000 000$. Usługa ta nie wymaga od ciebie podawania danych do logowania. Wystarczy w donate podać nick Rockstar Games Social Club który będzie uczestniczył w odbiorze kasy. Na zebranie masz nieograniczony czas, ale to nie oznacza, że dostaniesz dostęp na zawsze. Staraj się w miarę szybko zebrać hajs, aby zwolnić miejsce dla nowych zbierających.

WAŻNE - Nie poruszaj się podczas zbierania kasy. Połóż coś ciężkiego na przycisk Caps Lock lub Tab żeby nie wywaliło cię za bezczynność. Nie wpłacaj kasy do banku i wydawaj ją w sesji publicznej. Nie zbieraj więcej jak 100 000 000$. Po wydaniu całej kwoty możesz zakupić kolejny pakiet Money Drop.

296
Sesje Money Drop są aktualne i działają pod najnowszy Patch
Sesje odbywają się w specjalnym Lobby bez żadnej przerwy więc donate możesz wysłać w każdej chwili. Pamietaj aby działać zgodnie z tym, co zapisane jest w regulaminie. Jeśli chcesz uczestniczyć w sesji upewnij się, że masz minimum 10 level. Po zebraniu zakupionej kwoty, musisz pamiętać o usunięciu konta ze znajomych które zrzuca drop. Hajs, który uda ci się zebrać nie powinien być wpłacany do banku. Kasą możesz dobrowolnie dysponować w publicznych sesjach.

PRZYDATNE - Przed przystąpieniem do zbierania paczek z kasą udaj się do sesji publicznej i podjedź na lotnisko. Ustaw tam odrodzenie i wróć do trybu fabularnego. Kliknij w znajomych i odszukaj konto sypiące dołączając do jego sesji. Jeżeli ustawisz wcześniej odrodzenie przy lotnisku to udaj się na miejsce zrzutu pieszo lub podjedź autem, ale zostaw je dalej od miejsca zrzutu wirtualnej kasy. Włącz tryb pasywny i zacznij zbierać wirtualny hajs.

Skorzystaj z GTA Booster - szybko i bezpiecznie kasa trafi do twojego wirtualnego portfela lub konta bankowego. Otrzymasz również level z ekstra zawartością!

367
Donejt na Money Drop - w polu your name wpisz swój nick Social Club, a w polu wiadomość wpisz coś lub zostaw puste. Do wyboru masz wiele metod płatności w USD i EURO (przy płatności waluta zostanie zamieniona na złotówki. Wybierz opcję z EUR. Kliknij "Donate" i poczekaj chwilę na przekierowanie do finalizacji płatności. Nie musisz rejestrować się na stronie Donationalerts aby wysłać donejta. Donationalerts obsługuje takie płatności jak: Paysefcard, Paypal, Visa/Mastercard, Bitcon i Sofort.

Tipply - Paysefcard, Blik, Cashbill (szybkie przelewy online), SMS
Donationalerts € - Paysefcard, Visa MasteCard, Paypal, Bitcoin -nie musisz posiadać waluty w €. Przy płatności system przelicza na złotówki

Zapoznaj się dokładnie z regulaminem Money Dropa na PC aby cały proces zrzutu wirtualnych pieniędzy w GTA Online przeszedł szybko i bezpiecznie.
 • Aby zebrać hajs, musisz zaakceptować zaproszenie do znajomych na Social Club o treści "gtaforums.eu money drop".
 • Kiedy już przyjmiesz zaproszenie do znajomych od konta sypiącego, dołącz do sesji Money Lobby w GTA Online (do konta, które wysłało Ci wiadomość z wiadomością z punktu pierwszego.
 • Gdy już dostaniesz się na sesję to udaj się na lotnisko Los Santos. W sesji Money Drop nie używaj broni.
 • Na miejsce zrzutu możesz udać się pojazdem ale nie zostawiaj go gdzie odbywany jest drop kasy. Odstaw go kilka metrów od głównego miejsca.
 • W czasie zbierania kasy nie możesz się poruszać i nie możesz podchodzić do innych zbierających Money Dropa.
 • W czasie sesji nie musisz non-stop siedzieć przed komputerem jednak, aby nie wyrzuciło Cię z sesji, poruszaj co jakiś czas myszką albo połóż coś ciężkiego na przycisk Capslock lub Tab żeby był wciśniety).
 • Po zebraniu 100 000 000$, opuść sesję i usuń konto sypiące ze znajomych na Social Club.
 • Zebranych funduszy nie wpłacaj do banku.
 • Pieniądze z Money Dropa wydawaj tylko na sesjach publicznych.
 • Wpłacone donejty na "Money Drop" nie podlegają zwrotowi.
 • Osoby, które nie będą przestrzegać regulaminu zostaną wyrzucone z lobby i stracą dostęp do Dropa.
 • Po złamaniu zasad regulaminu kolejny donejt pozwoli ci wrócić do sesji.

Wpłacając donate i uczestnicząc w lobby Money Drop akceptujesz powyższy regulamin.​
 

Asaxo™

DEVELOPER
Posty
713
Reaction score
1126
Punkty
93
Nie będziesz cały czas robił spamu. Pisz do Rockstara, że nie ma sesji 24/7. Jezeli mnie wywala koło 22 to znaczy, że trzeba przestać dropić i poczekać do następnego dnia. Kończysz przygode z Money Lobby. Polecam Ci paczki z randomami
 

Asaxo™

DEVELOPER
Posty
713
Reaction score
1126
Punkty
93
Na zebranie masz 15 dni, a za fikanie już poleciałeś. Zamiast wbić na sesje wolałeś stawiać warunki to teraz masz co chcialeś
 
Do góry