Bezpieczna kasa - Money Drop

Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Drop
Zawładnij światem Los Santos dzięki pakietom Modded Lobby

Asaxo™

DEVELOPER
Posty
606
Reaction score
1028
Punkty
93
Lobby GTA Money Drop to prosty i bezpieczny sposób na dodatkowy zastrzyk wirtualnej gotówki. Jedyne co musisz zrobić to zapłacić 5€. Dzięki temu gracz na sesji obrzuci cię kasą. Money Drop GTA Online to rozwiązanie, które pozwala na zrzucanie hajsu na platformie PC. Każdy worek, który spadnie na głowę twojej postaci to 2500$. W godzinę możesz zarobić nawet 65 000 000$. Jest to rozwiązanie, dzięki któremu Anty-Cheat Rockstara nie wykryje twojej kasy. Bez obaw zbierzesz 100 000 000$. Usługa ta nie wymaga od ciebie podawania danych do logowania. Wszystko co musisz zrobić to wysłać donate’a, w którego treści znajdzie się twój nick Rockstar Games Social Club. W zamian otrzymujesz dostęp do Lobby i to bez limitu czasowego lecz to nie może trwać zbyt długo.

MONEY DROP DOSTĘPNY JEST POD NAJNOWSZĄ AKTUALIZACJĘ 1.48
Postaraj się zebrać wirtualne fundusze jak najszybciej. Sesje odbywają się w specjalnym Lobby bez żadnej przerwy. Donate możesz wysłać więc w każdej chwili. Pamietaj aby działać zgodnie z tym, co zapisane jest w regulaminie. Jeśli chcesz uczestniczyć w sesji upewnij się, że masz minimum 10 level. Po zebraniu zakupionej kwoty, musisz pamiętać o usunięciu konta ze znajomych które zrzuca drop. Hajs, który uda ci się zebrać nie powinien być wpłacany do banku. Kasą możesz
dobrowolnie dysponować w publicznych sesjach.

PRZYDATNE - Przed przystąpieniem do zbierania paczek z kasą udaj się do sesji publicznej i podjedź na lotnisko. Ustaw tam odrodzenie i wróć do trybu fabularnego. Kliknij w znajomych i odszukaj konto sypiące dołączając do jego sesji. Jeżeli ustawisz wcześniej odrodzenie przy lotnisku to udaj się na miejsce zrzutu pieszo lub podjedź autem, ale zostaw je dalej od miejsca zrzutu wirtualnej kasy. Włącz tryb pasywny i zacznij zbierać wirtualny hajs.

WAŻNE - Nie poruszaj się podczas zbierania kasy. Połóż coś ciężkiego na przycisk Caps Lock żeby nie wywaliło cię za bezczynność lub ogarnij autoclikera. Nie wpłacaj kasy do banku i wydawaj ją w sesji publicznej. Nie zbieraj więcej jak 100 000 000$. Po wydaniu całej kwoty możesz zakupić kolejny pakiet Money Drop.


Zapoznaj się dokładnie z regulaminem Money Dropa na PC aby cały proces zrzutu wirtualnych pieniędzy w GTA Online przeszedł szybko i bezpiecznie.
Obejrzyj wideo jak dołączyć do sesji dla znajomych.
 • Aby zebrać hajs, musisz zaakceptować zaproszenie do znajomych na Social Club o treści "gtaforums.eu money drop".
 • Kiedy już przyjmiesz zaproszenie do znajomych od konta sypiącego, dołącz do sesji Money Lobby w GTA Online (do konta, które wysłało Ci wiadomość z wiadomością z punktu pierwszego.
 • Gdy już dostaniesz się na sesję to udaj się na lotnisko Los Santos. W sesji Money Drop nie używaj broni.
 • Na miejsce zrzutu możesz udać się pojazdem ale nie zostawiaj go gdzie odbywany jest drop kasy. Odstaw go kilka metrów od głównego miejsca.
 • W czasie zbierania kasy nie możesz się poruszać i nie możesz podchodzić do innych zbierających Money Dropa.
 • W czasie sesji nie musisz non-stop siedzieć przed komputerem jednak, aby nie wyrzuciło Cię z sesji, poruszaj co jakiś czas myszką albo połóż coś ciężkiego na przycisk Capslock lub Tab żeby był wciśniety).
 • Po zebraniu 100 000 000$, opuść sesję i usuń konto sypiące ze znajomych na Social Club.
 • Zebranych funduszy nie wpłacaj do banku.
 • Pieniądze z Money Dropa wydawaj tylko na sesjach publicznych.
 • Wpłacone donejty na "Money Drop" nie podlegają zwrotowi.
 • Osoby, które nie będą przestrzegać regulaminu zostaną wyrzucone z lobby i stracą dostęp do Dropa.
 • Po złamaniu zasad regulaminu kolejny donejt pozwoli ci wrócić do sesji.
SESJE ORGANIZOWANE SĄ NA LOTNISKU LOS SANTOS CODZIENNIE PRZEZ 24 GODZINY NA DOBĘ
Spośród wielu przetestowanych lokalizacji to właśnie lotnisko Los Santos International Airport jest najlepszym miejscem na Money Drop w GTA Online

INTERNATIONAL MONEY LOBBY DROP
Just for 5€, you can take part in a special Money Lobby lobby, where bags of GTA$ will be dropped on your character in GTA 5 Online. The session will take place on PC. The bags contain 2500$ each, this amount will effectively prevent the interest of Rockstars Anti-Cheat system. Using this method, you will be able to collect GTA$ 100 000 000. Write private message to Asaxo.

DONATE NA MONEY DROP PRZEZ TIPEESTRAM
Aby wziąć udział w lobby gdzie dropiony jest wirtualny hajs, wpłać przez TipeeeStream kwotę 5€. Wypełnij wymagane pola. W nazwie wpisz nick konta Rockstar Games Social Club, które będzie uczestniczyć w sesji. Jeżeli posiadasz nick z kropką to wpisz go bez kropki. Pamiętaj aby w treści donejta wpisać: "Ackeptuję regulamin "Money Drop". Przestrzegaj zasad i nie wpłacaj pieniędzy do banku. Kasę trzymaj w portfelu.


SMS - Wpłać przez TipandDonation kwotę 30 zł SMS + VAT. Najpierw upewnij się, czy twój operator obsługuje SMS Premium, i czy twój numer telefonu ma taką funkcję odblokowaną. Jeśli nie, odpowiedź na to znajdziesz w internecie. Następnie wypełnij szczegółowo wszystkie pola. Wpisz w jednym z nich nick konta Social Club, które będzie uczestniczyć w sesji gdzie zrzucana jest wirtualna kasa. Po wypełnieniu danych zostaniesz przeniesiony/a na stronę serwisu, gdzie podajesz numer swojego telefonu, z którego chcesz wysłać wiadomość. Po wpisaniu numeru nie wyłączaj strony, wpisz kod na telefonie i poczekaj na przekierowanie do finalizacji transakcji. Całkowity koszt przez SMS może wynieść ok. 36 zł.

Szybki przelew, Blik, Bitcoin- Wpłać przez TipandDonation kwotę 25 zł. Wypełnij szczegółowo wszystkie pola. Wpisz w jednym z nich nick konta Social Club, które będzie uczestniczyć w sesji. Po wypełnieniu danych zostaniesz przeniesiony/a na stronę serwisu, gdzie wybierasz swój bank przez który chcesz zapłacić za usługę.

Tak samo jak w przypadku płatności Tipeestream - wpisz swój nick Social Club oraz akceptację regulaminu Money Drop.
Donate na Money Drop przez TipandDonation wyślesz tutaj

Nick - nazwa Social Club

E-mail - twój adres mailowy

Kwota - kwota odpowiadająca wybranej metodzie płatności

Wiadomość - Akceptuję Regulamin Money Drop

Wpłacając donate i uczestnicząc w lobby Money Drop akceptujesz powyższy regulamin.

 

Asaxo™

DEVELOPER
Posty
606
Reaction score
1028
Punkty
93
Nie będziesz cały czas robił spamu. Pisz do Rockstara, że nie ma sesji 24/7. Jezeli mnie wywala koło 22 to znaczy, że trzeba przestać dropić i poczekać do następnego dnia. Kończysz przygode z Money Lobby. Polecam Ci paczki z randomami
 

Asaxo™

DEVELOPER
Posty
606
Reaction score
1028
Punkty
93
Na zebranie masz 15 dni, a za fikanie już poleciałeś. Zamiast wbić na sesje wolałeś stawiać warunki to teraz masz co chcialeś
 
Do góry