Money Drop Bezpieczna kasa - Money Drop

Asaxo™

ADMINISTRATOR
Reaction score
1157
Zdobyte trofea
93
Money Drop GTA Online.png
Money Drop to prosty i bezpieczny sposób na kasę w GTA Online w Lobby. Jedyne co musisz zrobić to zapłacić 5 € lub 25 PLN. Dzięki temu gracz na sesji obrzuci cię kasą. Jest to rozwiązanie, które pozwala na zrzucanie wirtualnych pieniędzy na platformie PC. Każdy worek, który spadnie na głowę twojej postaci to 2500$ wirtualnych dolarów. Anty-Cheat Rockstara nie wykryje twojej kasy i bez obaw zbierzesz gwarantowane 100 000 000$.

Sesje Money Drop są dostosowane pod najnowszą aktualizację GTA Online
Usługa ta nie wymaga od ciebie podawania danych do logowania. Wystarczy w donate podać nick Rockstar Games Social Club który będzie uczestniczył w odbiorze kasy. Na zebranie masz nieograniczony czas, ale to nie oznacza, że dostaniesz dostęp na zawsze. Staraj się w miarę szybko zebrać hajs, aby zwolnić miejsce dla nowych zbierających.
Sesje odbywają się w specjalnym Lobby bez żadnej przerwy więc donate możesz wysłać w każdej chwili. Pamiętaj, aby działać zgodnie z regulaminem Money Drop lobby. Jeśli chcesz uczestniczyć w sesji upewnij się, że masz minimum 10 level. Po zebraniu zakupionej kwoty, musisz pamiętać o usunięciu konta ze znajomych które zrzuca drop. Hajs, który uda ci się zebrać nie powinien być wpłacany do banku. Pieniędzmi z portfela możesz dobrowolnie dysponować w publicznych sesjach.

GTA 5 Money Drop.png
Ważne - Nie poruszaj się podczas zbierania kasy. Połóż coś ciężkiego na przycisk Caps Lock lub Tab żeby nie wywaliło cię za bezczynność. Nie wpłacaj kasy do banku i wydawaj ją w sesji publicznej. Nie zbieraj więcej niż GTA$ 105 000 000. Po wydaniu całej kwoty możesz zakupić kolejny pakiet Money Drop.

Przydatne - Przed przystąpieniem do zbierania paczek z kasą udaj się do sesji publicznej i podjedź na lotnisko. Ustaw tam odrodzenie i wróć do trybu fabularnego. Kliknij w znajomych i odszukaj konto sypiące dołączając do jego sesji. Jeżeli ustawisz wcześniej odrodzenie przy lotnisku, to udaj się na miejsce zrzutu pieszo lub podjedź autem, ale zostaw je dalej od miejsca zrzutu wirtualnej kasy. Włącz tryb pasywny i zacznij zbierać wirtualny hajs.

Donejt na Money Drop - w polu nick wpisz swój nick Social Club, w polu e-mail podaj mail do otrzymania potwierdzenia zakupu, a w polu wiadomość napisz coś niezwiązanego z sesjami Money Drop np. pozdrowienia lub zostaw puste i przejdź do wyboru metody płatności.
płatnośći.png
Tipply PLN - Paysefcard, Blik, Cashbill (szybkie przelewy online), SMS, Paypal

Streamelements - Visa Mastercard, Paysefcard, Paypal (nie musisz posiadać waluty w €. Przy płatności system przelicza na złotówki)


Zapoznaj się dokładnie z regulaminem Money Drop na PC, aby cały proces zrzutu wirtualnych pieniędzy w GTA Online przeszedł szybko i bezpiecznie
 • Aby zebrać kasę, musisz zaakceptować zaproszenie do znajomych na Social Club o treści "moneydrop".
 • Kiedy już przyjmiesz zaproszenie do znajomych od konta sypiącego, dołącz do sesji Money Lobby w GTA Online (do konta, które wysłało Ci wiadomość z wiadomością z punktu pierwszego.
 • Gdy już dostaniesz się na sesję to udaj się na lotnisko Los Santos.
 • W sesji Money Drop nie używaj broni.
 • Na miejsce zrzutu możesz udać się pojazdem ale nie zostawiaj go gdzie odbywany jest drop kasy. Odstaw go kilka metrów od głównego miejsca.
 • W czasie zbierania kasy nie możesz się poruszać i nie możesz podchodzić do innych zbierających na Money Drop.
 • Nie musisz non-stop siedzieć przed komputerem i obserwować drop, jednak poruszaj myszką co 10 minut albo połóż coś ciężkiego na Capslock lub Tab żeby przycisk był wciśnięty, aby nie wyrzuciło cię z sesji.
 • Po zebraniu 100 000 000$, opuść sesję i usuń konto sypiące ze znajomych na Social Club.
 • Zebranych funduszy nie wpłacaj do banku.
 • Kasę z Money Dropa wydawaj tylko na sesjach publicznych.
 • Wpłacone donejty na "Money Drop" nie podlegają zwrotowi.
 • Osoby, które nie będą przestrzegać regulaminu zostaną wyrzucone z lobby i stracą dostęp do sesji z dropem.
 • Po złamaniu zasad regulaminu kolejny donejt pozwoli wrócić do sesji.

Wpłacając donate i uczestnicząc w sesji Money Drop akceptujesz regulamin.​
 

Asaxo™

ADMINISTRATOR
Reaction score
1157
Zdobyte trofea
93
Nie będziesz cały czas robił spamu. Pisz do Rockstara, że nie ma sesji 24/7. Jezeli mnie wywala koło 22 to znaczy, że trzeba przestać dropić i poczekać do następnego dnia. Kończysz przygode z Money Lobby. Polecam Ci paczki z randomami
 

olwiks

Użytkownik
Reaction score
1
Zdobyte trofea
1
Nie polecam gościu usunął mnie bez żadnej przyczyny.Mojemu koledze zrobił to samo .Nie polecam
 

Attachments

 • noobek.PNG
  noobek.PNG
  38,5 KB · Wyś: 1660

Asaxo™

ADMINISTRATOR
Reaction score
1157
Zdobyte trofea
93
Na zebranie masz 15 dni, a za fikanie już poleciałeś. Zamiast wbić na sesje wolałeś stawiać warunki to teraz masz co chcialeś
 
Do góry