Bezpieczna kasa - Money Drop

Asaxo™

DEVELOPER
Posty
696
Reaction score
1094
Punkty
93

Lobby GTA Money Drop to prosty i bezpieczny sposób na kasę w GTA Online. Jedyne co musisz zrobić to zapłacić 5€ lub 25 zł. Dzięki temu gracz na sesji obrzuci cię kasą. Money Drop GTA Online to rozwiązanie, które pozwala na zrzucanie wirtualnych pieniędzy na platformie PC. Każdy worek, który spadnie na głowę twojej postaci to 2500$ wirtualnych dolarów. Jest to rozwiązanie, dzięki któremu Anty-Cheat Rockstara nie wykryje twojej kasy. Bez obaw zbierzesz 1000 000 000$. Usługa ta nie wymaga od ciebie podawania danych do logowania. Wszystko co musisz zrobić to wysłać donate’a, w którego treści znajdzie się twój nick Rockstar Games Social Club. W zamian otrzymujesz dostęp do Lobby i to bez limitu czasowego lecz to nie może trwać zbyt długo.

Sesje Money Drop są aktualne i działają pod najnowszy Patch
Postaraj się zebrać kasę do GTA Online jak najszybciej. Sesje odbywają się w specjalnym Lobby bez żadnej przerwy. Donate możesz wysłać więc w każdej chwili. Pamietaj aby działać zgodnie z tym, co zapisane jest w regulaminie. Jeśli chcesz uczestniczyć w sesji upewnij się, że masz minimum 10 level. Po zebraniu zakupionej kwoty, musisz pamiętać o usunięciu konta ze znajomych które zrzuca drop. Hajs, który uda ci się zebrać nie powinien być wpłacany do banku. Kasą możesz
dobrowolnie dysponować w publicznych sesjach.

297

PRZYDATNE - Przed przystąpieniem do zbierania paczek z kasą udaj się do sesji publicznej i podjedź na lotnisko. Ustaw tam odrodzenie i wróć do trybu fabularnego. Kliknij w znajomych i odszukaj konto sypiące dołączając do jego sesji. Jeżeli ustawisz wcześniej odrodzenie przy lotnisku to udaj się na miejsce zrzutu pieszo lub podjedź autem, ale zostaw je dalej od miejsca zrzutu wirtualnej kasy. Włącz tryb pasywny i zacznij zbierać wirtualny hajs.

WAŻNE - Nie poruszaj się podczas zbierania kasy. Połóż coś ciężkiego na przycisk Caps Lock żeby nie wywaliło cię za bezczynność lub ogarnij autoclikera. Nie wpłacaj kasy do banku i wydawaj ją w sesji publicznej. Nie zbieraj więcej jak 100 000 000$. Po wydaniu całej kwoty możesz zakupić kolejny pakiet Money Drop.

Just for 5€, you can take part in a special Money Lobby lobby, where bags of GTA$ will be dropped on your character in GTA 5 Online. The session will take place on PC. The bags contain 2500$ each, this amount will effectively prevent the interest of Rockstars Anti-Cheat system. Using this method, you will be able to collect GTA$ 50 000 000. Write private message to Asaxo.

Nie masz czasu dołączać do sesji Money Drop żeby zbierać kasę?
Skorzystaj z GTA Booster - szybko i bezpiecznie kasa trafi do twojego wirtualnego portfela lub konta bankowego. Otrzymasz również level z ekstra zawartością!296
Donejt na Money Drop - w polu your name wpisz swój nick Social Club, a w polu wiadomość wpisz coś lub zostaw puste. Do wyboru masz wiele metod płatności w USD i EURO (przy płatności waluta zostanie zamieniona na złotówki. Wybierz opcję z EUR. Kliknij "Donate" i poczekaj chwilę na przekierowanie do finalizacji płatności. Nie musisz rejestrować się na stronie Donationalerts aby wysłać donejta. Donationalerts obsługuje takie płatności jak: Paysefcard, Paypal, Visa/Mastercard, Bitcon i Sofort.

vzBnM28.gif
...lub skorzystaj z metody płatności dzięki bezpiecznym stronom TIP4stream albo Tipply- szeroki zakres wyboru płatności: Paysefcard, Blik, przelewy, G2a, SMS i wiele innych
Tipply - Paysefcard, Blik, Cashbill (szybkie przelewy online), SMS

Donationalerts - Visa Mastercard, Paypal, Bitcoin

Zapoznaj się dokładnie z regulaminem Money Dropa na PC aby cały proces zrzutu wirtualnych pieniędzy w GTA Online przeszedł szybko i bezpiecznie.
 • Aby zebrać hajs, musisz zaakceptować zaproszenie do znajomych na Social Club o treści "gtaforums.eu money drop".
 • Kiedy już przyjmiesz zaproszenie do znajomych od konta sypiącego, dołącz do sesji Money Lobby w GTA Online (do konta, które wysłało Ci wiadomość z wiadomością z punktu pierwszego.
 • Gdy już dostaniesz się na sesję to udaj się na lotnisko Los Santos. W sesji Money Drop nie używaj broni.
 • Na miejsce zrzutu możesz udać się pojazdem ale nie zostawiaj go gdzie odbywany jest drop kasy. Odstaw go kilka metrów od głównego miejsca.
 • W czasie zbierania kasy nie możesz się poruszać i nie możesz podchodzić do innych zbierających Money Dropa.
 • W czasie sesji nie musisz non-stop siedzieć przed komputerem jednak, aby nie wyrzuciło Cię z sesji, poruszaj co jakiś czas myszką albo połóż coś ciężkiego na przycisk Capslock lub Tab żeby był wciśniety).
 • Po zebraniu 100 000 000$, opuść sesję i usuń konto sypiące ze znajomych na Social Club.
 • Zebranych funduszy nie wpłacaj do banku.
 • Pieniądze z Money Dropa wydawaj tylko na sesjach publicznych.
 • Wpłacone donejty na "Money Drop" nie podlegają zwrotowi.
 • Osoby, które nie będą przestrzegać regulaminu zostaną wyrzucone z lobby i stracą dostęp do Dropa.
 • Po złamaniu zasad regulaminu kolejny donejt pozwoli ci wrócić do sesji.

Wpłacając donate i uczestnicząc w lobby Money Drop akceptujesz powyższy regulamin.​
 

Asaxo™

DEVELOPER
Posty
696
Reaction score
1094
Punkty
93
Nie będziesz cały czas robił spamu. Pisz do Rockstara, że nie ma sesji 24/7. Jezeli mnie wywala koło 22 to znaczy, że trzeba przestać dropić i poczekać do następnego dnia. Kończysz przygode z Money Lobby. Polecam Ci paczki z randomami
 

Asaxo™

DEVELOPER
Posty
696
Reaction score
1094
Punkty
93
Na zebranie masz 15 dni, a za fikanie już poleciałeś. Zamiast wbić na sesje wolałeś stawiać warunki to teraz masz co chcialeś
 
Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Drop
Zawładnij światem Los Santos dzięki pakietom Booster
Tanie klucze do GTA 5
Do góry