Co nowego?

AUTA ze świetnymi autorskimi handlingami

Witam.

Piszę handlingi do aut. Samochody jakie realizuję dopracowane są w każdym aspekcie, a ich prowadzenie daje po prostu przyjemność.

Można pisać wiele ale po co. Każdy zainteresowany może to sprawdzić.

Na dzień dzisiejszy dysponuję niemal 800 samochodami stworzonymi na bazie systemu kompleksowego. Takowy można również adoptować na swój serwer wybierając całość bądź określoną ilość aut.

System również dla atrakcyjności podzielony jest na pewne grupy, co dodaje imersji zarówno dla ekonomii jak i spełnia oczekiwania poszczególnych kierowców.

Na serwerze, na którym funkcjonuje ten system mamy zatem:

- samochody wyjściowe czyli zwykłe wersje addonów (tylko ładne modele) z dopracowanymi handlingami.

- samochody VP czyli realizacje funkcjonującej na serwerze firmy tuningowej na zasadzie handlingu. Są to auta o jedną poprzeczkę wyżej od randomowych. Szybsze, i o bardziej szczegółowej charakterystyce prowadzenia w zależności od modelu. Oczywiście będące mokrym snem kierowców więc i droższe.

- samochody VPS (vp special) Czyli samochody firmy VP ale już naprawdę bez kompromisów.

- samochody VPS 66 i VPS 77- to wersje najwyższe, najbardziej wyczynowe jak i w zależności od konkretnych modeli o różnej charakterystyce prowadzenia. Ekonomicznie to oczywiście rarytas dla bogaczy

- istnieje też kategoria funcars czyli samochody, które służą jako zabawki. Na moim serwerze kupuje się je za małe pieniądze i użytkuje tylko na lotnisku driftując czy też szalejąc w inny sposób.

- zrealizowane są także auta imprezowe na przeróżne aktywności czy to wyścig terenowy czy torowy, itp.

- oczywiście dopracowana flota aut policyjnych i Sheriff. Również z pojazdami specjalnymi w wykonaniu VPS aby sprostać osiągom, które mogą być w prywatnych rękach.

- flota SAR (Search and Rescue) w autorskich malowaniach

- masa undercover czy FBI

- kilka sztuk EMS autorskich czy też specjalnych pojazdów dla mechanika, taksówki autorskie, reklamowe ciężarówki z przyczepami, etc, autorskie Park RangerPojazdy moje zakładają prędkości nie większe od 360 km/h i to w wersjach najwyższych. Daje to świetny klimat w pościgach, gdy sens nabiera fakt jaki pojazd goni jaki.

Mogę zrealizować też konkretne modele na zamówienie ale muszę powiedzieć, że mam raczej każdy model wart uwagi, a który nie ma błędów.

Wybrane modele również realizuję w wielu wersjach, co sprawia, że można sobie zakupić ulubiony model w grze w najbardziej właściwej dla siebie charakterystyce prowadzenia.

Oferuję zatem sprzedaż paczek lub poszczególnych pojazdów ale raczej pojedynczy pojazd nie będzie pasował na serwer, na którym CVPI jedzie 500km/h i nie ma żadnej logiki i porządku.

Więc jeżeli nie macie na serwerze żadnej logicznej bazy pojazdów to proponuję przejść właśnie na kompleksowy system.

Dla poważnie zainteresowanych oczywiście sposobność przetestowania moich handlingów.

Gracze na serwerze, na którym je realizuję siedzą właściwie dla tych samochodów właśnie.
 
Do góry