@News: Nowe DLC Arena War już dostępne w GTA Online @News: Nowe radio Los Santos Underground dostępne w GTA Online @GTA ROLEPLAY: Planeta Roleplay BETA - Serwer Rp testowy 92.42.45.135:32006

Analiza zarabiania w GTA Online

Temat na forum 'Swobodna Dyskusja' rozpoczęty przez Asaxo™, Czerwiec 15, 2018.

 1. Asaxo™

  Asaxo™ DEVELOPER
  93/113

  481
  Ratings:
  +922

  [​IMG]
  GTA V - długo wyczekiwane, spotkało się z ogromnym hypem oraz bardzo ciepłym odbiorem przez community graczy, które z niecierpliwością wyczekiwało na nowy kąsek ze stajni Rockstara. Konsolowcy oszalelli z radości, a twórcy po niespełna dwóch tygodniach wprowadzili do gry tryb multiplayer. Stworzenie GTA Online, jak się okazało, było strzałem w dziesiątkę. Jak wiemy apetyt rośnie w miarę jedzenia. Tak też było w tym wypadku i Rockstar nie zawiódł graczy. Zaczynając od ubrań i tatuaży, przez nowe bronie, aż po bunkry, biura i latające pojazdy, takie jak Deluxo. GTA Online przeszło ogromną metamorfozę, ale jednak jedna rzecz została niezmieniona - zarobki. Ale i na to Rockstar znalazł sposób - Karty Shark. Była to dobra alternatywa dla tych, którzy nie mieli zbyt wiele czasu. W końcu liczne akcje i napady w celu uzyskania znacznej sumy pieniędzy może się każdemu znudzić, a wtedy zaczynamy się zastanawiać “Po co ja właściwie to robię? Gram i gram, spędzam dziesiątki, a nawet setki godzin na tym, żeby mieć wirtualne pieniądze, a nadal nic. Nawet nie mogę sobie kupić wymarzonego autka czy domu…”. To jest ten moment kiedy decydujesz się na zakup kart od Rockstara. Ale z drugiej strony - płacić 100$ za 8 000 000 wirtualnych zielonych? Przesada, co nie? Rozgrywka w GTA Online powoli traci sens. Ale szukasz alternatywy, która umożliwi Ci szybki zarobek.
  Dlatego polecam Ci Money Lobby i Full Modowanie na GTA Forums. Już za 4.50€ możesz uczestniczyć w bezpiecznym zrzucie wirtualnych pięniedzy i zdobyć gwarantowane GTA$ 100 000 000 albo skorzystać z bezpiecznego modowania konta i otrzymać nawet GTA$ 350 000 000 do banku + punkty RP i bonusy. Jest również Free Money Lobby w którym możesz sprawdzić jak to działa.
  Jeżeli nie masz czasu na robienie żmudnych misji i napadów, a chcesz poczuć moc tej gry to jest to dla Ciebie najlepsze rozwiązanie albo po prostu kupienie Karty Shark która wyczyści twój portfel, a ty otrzymasz marne GTA$ 8 000 000.
   
  • Like Like x 1
  Zobacz również
  Wczytywanie...
 2. Seppik

  Seppik GTA Forums
  1/6

  4
  Ratings:
  +0
  Zarabianie na ps3.
  Dziś się postarałem i zarobiłem. W jednej chwili ktoś zabiera z trudem zdobyte w napadach doświadczenie i pieniądze. Budynków i odblokowanych pojazdów także brak.

  Co zrobić i czy wogóle da się uniknąć takich sytuacji ? Takie granie wcale nie zachęca do zakupu gta6.
   
 3. Asaxo™

  Asaxo™ DEVELOPER
  93/113

  481
  Ratings:
  +922
  Na PS3 najlepiej mieć dobrego modera w znajomych
   
  • Like Like x 1
 4. Seppik

  Seppik GTA Forums
  1/6

  4
  Ratings:
  +0
  hehhe , jakiś kolo napisał abym się zarejestrował na tym forum, dodał do znajomych po czym skasował wszystko. Jego nik to Terzis150. Raczej mnie nie polubił.

  Czy ktoś mógłby pomóc ?
   
 5. Seppik

  Seppik GTA Forums
  1/6

  4
  Ratings:
  +0
  Czy na ps4 są takie same cyrki z kasą i doświdczeniem jak na ps 3 ?
   
 6. MainlineRex1676

  MainlineRex1676 GTA Forums
  1/6

  2
  Ratings:
  +0
  Na Xbox też są jaja z rangami xD ostatnio mi zrobiono numer dali mi 7k rangi a potem zabrali na 1 range do tego -817mln RP XD
   

Poleć forum