@News: Nowe DLC Arena War już dostępne w GTA Online @News: Nowe radio Los Santos Underground dostępne w GTA Online @GTA ROLEPLAY: Planeta Roleplay BETA - Serwer Rp testowy 92.42.45.135:32006

4 najlepsze sposoby na zarabianie w GTA Online

Temat na forum 'Misje, pytania i poradniki' rozpoczęty przez Asaxo™, Czerwiec 16, 2018.

 1. Asaxo™

  Asaxo™ DEVELOPER
  93/113

  Ratings:
  +787
  Szybką i bezpieczną kasę do GTA Online kupisz tutaj lub możesz skorzystać z modowania twojej postaci i zdobyć ekstra pakiet dzięki któremu szybko staniesz się bossem w Los Satos!

  W tym poradniku opiszę Wam 4 moim zdaniem najlepsze sposoby na zarobek w GTA Online.​
  Chcesz zarabiać wirtualne pieniądze w pojedynkę? Szukasz alternatywy dla misji transportowych? A może zastanawiasz się nad możliwościami zarobku przez zadania związane z napadami? Podpowiemy ci, jak szybko i legalnie zdobyć pieniądze.

  GTA Online – jak szybko zarobić w trybie Import Export

  [​IMG]

  Aby zarobić pierwsze wirtualne pieniądze, musimy je najpierw mądrze zainwestować. W tym celu potrzebujemy dwóch nieruchomości: biura CEO (Dynasty 8 Executive) oraz magazynu na pojazdy (komputer w biurze CEO). Łączny koszt inwestycji wyniesie nas minimum GTA$ 2.500.000. Wybierając budynki, warto pamiętać, że wszystkie mają takie same wnętrze. Za wyższą cenę danej nieruchomości odpowiada wyłącznie lepsza lokalizacja, która może być w wielu przypadkach użyteczna (mniejsza odległość od centrum, większe grono zainteresowanych kupnem samochodów).
  Jak zarobić kasę w gta 5 online? – praktyczne wskazówki
  Po pierwsze ustaw miejsce odradzania – wybierz biurowiec CEO – a następnie zaloguj się na komputer CEO w wybranej lokalizacji. W dalszej kolejności wybierz opcję „pojazdy eksportowe” i namierz pojazd. W wiadomości tekstowej z instrukcjami misji podana zostanie marka samochodu. Po sprawdzeniu klasy, do której należy pojazd, realizujemy ciąg komend: ESC – online – odszukaj nową sesję, i szukamy lepszego pojazdu.
  Gracz, który dąży do zwiększenia zysków ze sprzedaży samochodów eksportowanych, powinien skupić się na sprzedaży samochodów z wysokiej półki. Aby dojść do tego poziomu konieczne jest wypełnienie wszystkich slotów na samochody reprezentujące klasy średnie i standardowe. Pojazdy dystrybuowane do 4/5 pojemności magazynu (magazyn mieści 40 pojazdów) są w pełni unikatowe.
  Aby zarobki wskoczyły na satysfakcjonujący poziom gracz powinien zaopatrzyć magazyn w 10 samochodów klasy standardowej, tyle samo klasy średniej i pozostawić 8 wolnych miejsc.
  Stosując taką konfigurację będziemy otrzymywać jedynie auta z klasy wysokiej. Sposób jest w pełni legalny i wynika ze specyfiku kodu gry. Utrzymując stałą liczbę samochodów klasy średniej i standardowej znacznie zwiększymy sumaryczne zarobki.
  Jak zarobić kasę w gta 5 na misji importowej?
  Nie wiesz, jak zarobić kasę w gta 5, nie tracąc przy tym czasu na nieefektywne i małodochodowe misje? Wykonanie misji importowej zajmie nie dłużej niż 5 minut. Po jej zakończeniu nie musisz robić przymusowego przestoju, co pozwala nam zaoszczędzić cenne minuty gry. Co istotne po zakończeniu eksportu gracz odczekuje 20 minut, w czasie których nie musi bezczynnie czekać – aby wykorzystać w pełni przerwę można wykonać misję CEO.
  W czasie 20 minut gry średnie zarobki kształtują się w granicach GTA$ 90 000 (po odliczeniu kar, uszkodzeń i niezrealizowanych celów).

  GTA Online kasa - Zarabianie na misjach

  [​IMG]

  Kolejnym ciekawym sposobem, jak zarobić kasę w GTA 5 Online, jest wykonywanie misji (z kolegą albo w trybie singleplayer) na poziomie trudnym. Nawet jeżeli wcześniej nie zarabiałeś w taki sposób, możesz być pewien, że poradzisz sobie nawet z najwyższym lvl. Misji jest bardzo dużo i – co najważniejsze – są na tyle klimatyczne i absorbujące, że będziesz wykonywał je z przyjemnością.

  GTA V Online – jak szybko zarobić kasę na napadach?

  [​IMG]

  W zadaniach przygotowujących do napadów wypłata oscyluje w granicach 10-30 tysięcy dolarów, czyli jest stosunkowo niewielka. Aby zarobić nieco więcej, zadbaj o zdobywanie doświadczenia i reputacji. Osiągając lepszą rangę i wybijając się spośród członków grupy w szybkości wykonywania zadań oraz liczby zabitych adwersarzy, możesz liczyć na proporcjonalnie wyższe zarobki.
  Łupy nie są dzielone po równo – to szef drużyny decyduje, kto dostanie więcej pieniędzy. Standardowo kwoty za napad wahają się od 100 tys. do 1 mln dolarów. Organizator napadu może zarobić tyle co zwykły członek drużyny, o ile wyłoży kwotę początkową na zorganizowanie akcji. Zgodnie ze standardami gry członek drużyny otrzymuje ok. 15 % łupu, ale ostateczna decyzja należy do szefa. Zarobki graczy są także uzależnione od roli, jaką przydzielił im szef grupy.
  Aby ucieczka z pieniędzmi przyniosła oczekiwane efekty i drużyna nie zgubiła w czasie pościgu dużej ilości gotówki konieczny jest dobór poziomu trudności adekwatny do umiejętności drużyny.

  Jak zarobić kasę w GTA 5 Online na wyścigach

  [​IMG]
  Tryb wyścigów nie zapewnia wprawdzie wielkich dochodów, ale to prosty sposób na zdobycie pieniędzy. Wybierasz własny samochód i ścigasz po mieście albo na torze – w zależności od humoru możesz dobrać kolegów, albo jechać sam. Co istotne po ukończeniu rozgrywki gracz może otrzymać ciekawe bonusy w postaci 2x RP i 2x GTA$.
   
  • Like Like x 3
  Wczytywanie...
 2. PrSiM

  PrSiM GTA Forums
  1/6

  Ratings:
  +2
  Najlepszym sposobem jest udanie się na Money lobby
   
  • Agree Agree x 2
 3. Zigolson

  Zigolson GTA Forums
  3/6

  Ratings:
  +1
  1. Początkujący musi porobić kilka wyścigów lub napadów jak ma jakiegoś kolegę z większym doświadczeniem - z tego wychodzi że ma się około 200 000$
  2. Musi kupić dom za te 200 000$ ale później to mu się zwróci
  3. trzeba nazbierać poprzez wyścigi czy wyzwania itp. pieniądze na napady
  4.Gdy będziesz miał pieniądze trzba by było kupić biuro i moim zdaniem robić import-eksport tutaj zarobisz najwięcej
   
 4. TheParofka

  TheParofka GTA Forums
  3/6

  Ratings:
  +1
  Najlepszym sposobem jest Wytwórnia kokainy / import.export
   
 5. Charder14

  Charder14 GTA Forums
  1/6

  Ratings:
  +2
  Najlepiej na początku zrobić napady z kimś lepszym od ciebie, ew. Zagrać wyścigi, ale często z tego jest mniej gotówki.
   
  • Agree Agree x 1
 6. Dombrowski00

  Dombrowski00 GTA Forums
  1/6

  Ratings:
  +1
  Moim zdaniem najlepiej znaleźć sobie partnera do gry + komunikator do porozumiewania się i zacząć zbierać na własne mieszkanie, poprzez robienie misji porządkowych, wyścigów, wyzwań itd. Gdy posiadasz już własne mieszkanie (jest w nim pomieszczenie przeznaczone specjalnie do napadów) możesz zacząć robić przygotowania do napadów, a w skutku napad, z pierwszego kokosów nie ma, ale spokojnie - zawsze jakiś start, a potem suma się zwiększa.
   
  • Agree Agree x 1
 7. Wiktor1

  Wiktor1 GTA Forums
  3/6

  Ratings:
  +1
  Najlepszy sposób dla mnie na zarabianie to import/export. Lubie też robić misje niektóre są dochodowe tylko brakuje czasem ludzi
   
 8. Bartek8566

  Bartek8566 GTA Forums
  1/6

  Ratings:
  +0
  Moim zdaniem najlepszym sposobem za zarabianie w GTA online jest import/export tak jak i napady. Ale na początek to można robić jakieś tryby adwersarza.
   
 9. Zapjekacz99

  Zapjekacz99 GTA Forums
  3/6

  Ratings:
  +1
  Według mnie najlepszym sposobem na zarabianie jest import export oraz wytwórnie z klubu motocyklowego
   
 10. raisXD

  raisXD GTA Forums
  1/6

  Ratings:
  +1
  Zarabianie pieniędzy w GTA online jest moim zdaniem nudne, ciągle te same misje, ciągle te same słabe boty do zabijania, monotonność i nuda. Z drugiej strony wydawanie pieniędzy to już inna bajka. Tuningowanie samochodów, robienie śmiesznych lub fajnie wyglądających postaci, wyścigi z kolegą nowo kupionymi samochodami itd. dopiero to jest w stanie sprawić bym miał jakąkolwiek przyjemność z grania. Tryby takie jak dm czy wyścigi również mnie nudzą, chciałbym żeby rockstar na nowo zrobił cały system strzelania tak by był bardziej skillowy. Wracając do tematu, nie podoba mi się to, że cała gra opiera się na zarabianiu pieniędzy, fajnie gdyby to wszystko było bardziej rozwinięte.
   
  • Like Like x 1
 11. CzumiTVOfficial

  CzumiTVOfficial GTA Forums
  1/6

  Ratings:
  +1
  1.Import/Export
  2.bunkier
  3.klub motocyklowy/wytwórnie
  4.napady
   
  • Like Like x 1
 12. xPompaShot

  xPompaShot GTA Forums
  1/6

  Ratings:
  +0
  Jednym z najlepszych sposobów jest kupno meliny z kokainą,oraz marihuana
   
 13. Kaktusek007PL

  Kaktusek007PL GTA Forums
  1/6

  Ratings:
  +0
  Moim zdaniem najlepszym sposobem na zdobycie pieniędzy w gta online jest import export ew bunkier czy fabryka koki.
   
 14. Kondziu Dev

  Kondziu Dev GTA Forums
  3/6

  Ratings:
  +0
  Na dobry początek najlepszy jest bunkier, później import export i później wykupić 5 fabryk i kupić klub w tedy pracownicy sami będą sprowadzać towar i później można go sprzedać za dużą sumę pieniędzy $$$ no i oczywiście jak kogoś stać to hangar i baza też trochę $$
   
 15. Asaxo™

  Asaxo™ DEVELOPER
  93/113

  Ratings:
  +787
  Ta gra jest zrobiona na Sharki
   
  • Like Like x 1
 16. Kondziu Dev

  Kondziu Dev GTA Forums
  3/6

  Ratings:
  +0
  po części tak bo tak to by ich nie było o_O
   
 17. Wiktor1

  Wiktor1 GTA Forums
  3/6

  Ratings:
  +1
  Super wiem jak szybciej trochę zarobić
   
 18. Wujeek

  Wujeek GTA Forums
  3/6

  Ratings:
  +7
  Sposobów na zarobek jest mnóstwo. Najważniejszym czynnikiem do zarobku w GTA Online jest Twój czas. Mi go osobiscie brak ostatnio więc nie mam jak zarabiać. Grając prawie 5 Lat w GTA Online mogę śmiało stwierdzić, że najlepszym zarobkiem dotychczas jest :
  1. Import/Export - ( Najlepiej mieć kumpli do sprzedaży aut )
  2. Bunkier ( Ulepszony "pracownicy i sprzęt" )
  3. Wytwórnie ( 1 . KOKA 2. Marihuana 3. Meta )
  4. Napady nowe z bunkra, najlepiej tylko w dwóch graczy. Najwięcej kasy wtedy do przydziału. ( Bogdana najlepiej )
  5. Misje/Akcje 2xRP, 2xMoney
  6. Zadanie VIP na pojazdy specjalne jest ich łącznie 8. ( Ruiner2000, Wastelander, Technical Aqua, Phantom,Voltic Rocket, Blazer Aqua i ten smieszny postapokaliptyczny pojazd z wysypiska trevora. ) A najlepiej z tych misji robić misje ( Wastelander, Phantom ) 20-30 k za misje.
  7.Jesli masz mnóstwo czasu to paczki. Jeden magazyn ok 5 MLN ( 111 szt ), jeszcze zalezy czy ktos na sesji jest. zapełnienie kilku magazynów ok 2 miesiecy.
  8. Glitche, czasem są niezłym sposobem na zarobek.
  9. Korzystanie z usług GTA Modding . Polecam:D
   
  • Like Like x 1
  Ostatnia edycja: Sierpień 3, 2018
 19. kuuchar

  kuuchar GTA Forums
  1/6

  Ratings:
  +2
  dajcie spokój z sharkami, innymi syfami, jeśli braknie wam hajsu dostaniecie to od money lobby, zaplacisz jakies grosze i masz tyle ile potrzebujesz na dany biznes
   
  • Agree Agree x 1

Poleć forum