poradnik 4 najlepsze sposoby na zarabianie w GTA Online

Asaxo™

ADMINISTRATOR
Reaction score
1157
Zdobyte trofea
93
Sposoby na zarobek w GTA 5 Online - Poradnik

W tym poradniku opiszę Wam 4 moim zdaniem najlepsze sposoby na zarobek w GTA Online.
Chcesz zarabiać wirtualne pieniądze w pojedynkę? Szukasz alternatywy dla misji transportowych? A może zastanawiasz się nad możliwościami zarobku przez zadania związane z napadami? Podpowiemy ci, jak szybko i legalnie zdobyć pieniądze.
  • GTA Online – jak szybko zarobić w trybie Import Export
Aby zarobić pierwsze wirtualne pieniądze, musimy je najpierw mądrze zainwestować. W tym celu potrzebujemy dwóch nieruchomości: biura CEO (Dynasty 8 Executive) oraz magazynu na pojazdy (komputer w biurze CEO). Łączny koszt inwestycji wyniesie nas minimum GTA$ 2.500.000. Wybierając budynki, warto pamiętać, że wszystkie mają takie same wnętrze. Za wyższą cenę danej nieruchomości odpowiada wyłącznie lepsza lokalizacja, która może być w wielu przypadkach użyteczna (mniejsza odległość od centrum, większe grono zainteresowanych kupnem samochodów).

Więcej informacji na temat jak zarabiać w trybie Import Export znajdziesz w tym poradniku
  • Zarabianie na misjach importowych
Nie wiesz, jak zarobić kasę nie tracąc przy tym czasu na nieefektywne i mało dochodowe misje? Wykonanie misji importowej zajmie nie dłużej niż 5 minut. Po jej zakończeniu nie musisz robić przymusowego przestoju, co pozwala nam zaoszczędzić cenne minuty gry. Co istotne po zakończeniu eksportu gracz odczekuje 20 minut, w czasie których nie musi bezczynnie czekać – aby wykorzystać w pełni przerwę można wykonać misję CEO.
W czasie 20 minut gry średnie zarobki kształtują się w granicach GTA$ 90 000 (po odliczeniu kar, uszkodzeń i niezrealizowanych celów).

355

Praktyczne wskazówki zarabiania w GTA Online
Po pierwsze ustaw miejsce odradzania – wybierz biurowiec CEO – a następnie zaloguj się na komputer CEO w wybranej lokalizacji. W dalszej kolejności wybierz opcję „pojazdy eksportowe” i namierz pojazd. W wiadomości tekstowej z instrukcjami misji podana zostanie marka samochodu. Po sprawdzeniu klasy, do której należy pojazd, realizujemy ciąg komend: ESC – online – odszukaj nową sesję, i szukamy lepszego pojazdu.

Gracz, który dąży do zwiększenia zysków ze sprzedaży samochodów eksportowanych, powinien skupić się na sprzedaży samochodów z wysokiej półki. Aby dojść do tego poziomu konieczne jest wypełnienie wszystkich slotów na samochody reprezentujące klasy średnie i standardowe. Pojazdy dystrybuowane do 4/5 pojemności magazynu (magazyn mieści 40 pojazdów) są w pełni unikatowe.
Aby zarobki wskoczyły na satysfakcjonujący poziom gracz powinien zaopatrzyć magazyn w 10 samochodów klasy standardowej, tyle samo klasy średniej i pozostawić 8 wolnych miejsc.

Stosując taką konfigurację będziemy otrzymywać jedynie auta z klasy wysokiej. Sposób jest w pełni legalny i wynika ze specyfiku kodu gry. Utrzymując stałą liczbę samochodów klasy średniej i standardowej znacznie zwiększymy sumaryczne zarobki.

356

  • Zarabianie na misjach
Kolejnym ciekawym sposobem, jak zarobić kasę w GTA 5 Online, jest wykonywanie misji (z kolegą albo w trybie singleplayer) na poziomie trudnym. Nawet jeżeli wcześniej nie zarabiałeś w taki sposób, możesz być pewien, że poradzisz sobie nawet z najwyższym lvl. Misji jest bardzo dużo i – co najważniejsze – są na tyle klimatyczne i absorbujące, że będziesz wykonywał je z przyjemnością.
  • Szybkie zarabianie na napadach
W zadaniach przygotowujących do napadów wypłata oscyluje w granicach 10-30 tysięcy dolarów, czyli jest stosunkowo niewielka. Aby zarobić nieco więcej, zadbaj o zdobywanie doświadczenia i reputacji. Osiągając lepszą rangę i wybijając się spośród członków grupy w szybkości wykonywania zadań oraz liczby zabitych adwersarzy, możesz liczyć na proporcjonalnie wyższe zarobki.


Łupy nie są dzielone po równo – to szef drużyny decyduje, kto dostanie więcej pieniędzy. Standardowo kwoty za napad wahają się od 100 tys. do 1 mln dolarów. Organizator napadu może zarobić tyle co zwykły członek drużyny, o ile wyłoży kwotę początkową na zorganizowanie akcji. Zgodnie ze standardami gry członek drużyny otrzymuje ok. 15 % łupu, ale ostateczna decyzja należy do szefa. Zarobki graczy są także uzależnione od roli, jaką przydzielił im szef grupy.
Aby ucieczka z pieniędzmi przyniosła oczekiwane efekty i drużyna nie zgubiła w czasie pościgu dużej ilości gotówki konieczny jest dobór poziomu trudności adekwatny do umiejętności drużyny.

Więcej na temat napadów w tym poradniku
  • Wyścigi - kolejny sposób na zarabianie pieniędzy w GTA Online
Tryb wyścigów nie zapewnia wprawdzie wielkich dochodów, ale to prosty sposób na zdobycie pieniędzy. Wybierasz własny samochód i ścigasz po mieście albo na torze – w zależności od humoru możesz dobrać kolegów, albo jechać sam. Co istotne po ukończeniu rozgrywki gracz może otrzymać ciekawe bonusy w postaci 2x RP i 2x GTA$.

357
 

Zigolson

Użytkownik
Reaction score
2
Zdobyte trofea
3
1. Początkujący musi porobić kilka wyścigów lub napadów jak ma jakiegoś kolegę z większym doświadczeniem - z tego wychodzi że ma się około 200 000$
2. Musi kupić dom za te 200 000$ ale później to mu się zwróci
3. trzeba nazbierać poprzez wyścigi czy wyzwania itp. pieniądze na napady
4.Gdy będziesz miał pieniądze trzba by było kupić biuro i moim zdaniem robić import-eksport tutaj zarobisz najwięcej
 

Charder14

Użytkownik
Reaction score
0
Zdobyte trofea
1
Najlepiej na początku zrobić napady z kimś lepszym od ciebie, ew. Zagrać wyścigi, ale często z tego jest mniej gotówki.
 

Dombrowski00

New Member
Reaction score
0
Zdobyte trofea
1
Moim zdaniem najlepiej znaleźć sobie partnera do gry + komunikator do porozumiewania się i zacząć zbierać na własne mieszkanie, poprzez robienie misji porządkowych, wyścigów, wyzwań itd. Gdy posiadasz już własne mieszkanie (jest w nim pomieszczenie przeznaczone specjalnie do napadów) możesz zacząć robić przygotowania do napadów, a w skutku napad, z pierwszego kokosów nie ma, ale spokojnie - zawsze jakiś start, a potem suma się zwiększa.
 

Wiktor1

Member
Reaction score
1
Zdobyte trofea
3
Najlepszy sposób dla mnie na zarabianie to import/export. Lubie też robić misje niektóre są dochodowe tylko brakuje czasem ludzi
 

Bartek8566

Użytkownik
Reaction score
0
Zdobyte trofea
1
Moim zdaniem najlepszym sposobem za zarabianie w GTA online jest import/export tak jak i napady. Ale na początek to można robić jakieś tryby adwersarza.
 

Zapjekacz99

New Member
Reaction score
1
Zdobyte trofea
3
Według mnie najlepszym sposobem na zarabianie jest import export oraz wytwórnie z klubu motocyklowego
 

raisXD

Użytkownik
Reaction score
1
Zdobyte trofea
1
Zarabianie pieniędzy w GTA online jest moim zdaniem nudne, ciągle te same misje, ciągle te same słabe boty do zabijania, monotonność i nuda. Z drugiej strony wydawanie pieniędzy to już inna bajka. Tuningowanie samochodów, robienie śmiesznych lub fajnie wyglądających postaci, wyścigi z kolegą nowo kupionymi samochodami itd. dopiero to jest w stanie sprawić bym miał jakąkolwiek przyjemność z grania. Tryby takie jak dm czy wyścigi również mnie nudzą, chciałbym żeby rockstar na nowo zrobił cały system strzelania tak by był bardziej skillowy. Wracając do tematu, nie podoba mi się to, że cała gra opiera się na zarabianiu pieniędzy, fajnie gdyby to wszystko było bardziej rozwinięte.
 

Kaktusek007PL

New Member
Reaction score
0
Zdobyte trofea
1
Moim zdaniem najlepszym sposobem na zdobycie pieniędzy w gta online jest import export ew bunkier czy fabryka koki.
 

Kondziu Dev

Użytkownik
Reaction score
0
Zdobyte trofea
3
Na dobry początek najlepszy jest bunkier, później import export i później wykupić 5 fabryk i kupić klub w tedy pracownicy sami będą sprowadzać towar i później można go sprzedać za dużą sumę pieniędzy $$$ no i oczywiście jak kogoś stać to hangar i baza też trochę $$
 

Wujeek

Użytkownik
Reaction score
8
Zdobyte trofea
3
Sposobów na zarobek jest mnóstwo. Najważniejszym czynnikiem do zarobku w GTA Online jest Twój czas. Mi go osobiscie brak ostatnio więc nie mam jak zarabiać. Grając prawie 5 Lat w GTA Online mogę śmiało stwierdzić, że najlepszym zarobkiem dotychczas jest :
1. Import/Export - ( Najlepiej mieć kumpli do sprzedaży aut )
2. Bunkier ( Ulepszony "pracownicy i sprzęt" )
3. Wytwórnie ( 1 . KOKA 2. Marihuana 3. Meta )
4. Napady nowe z bunkra, najlepiej tylko w dwóch graczy. Najwięcej kasy wtedy do przydziału. ( Bogdana najlepiej )
5. Misje/Akcje 2xRP, 2xMoney
6. Zadanie VIP na pojazdy specjalne jest ich łącznie 8. ( Ruiner2000, Wastelander, Technical Aqua, Phantom,Voltic Rocket, Blazer Aqua i ten smieszny postapokaliptyczny pojazd z wysypiska trevora. ) A najlepiej z tych misji robić misje ( Wastelander, Phantom ) 20-30 k za misje.
7.Jesli masz mnóstwo czasu to paczki. Jeden magazyn ok 5 MLN ( 111 szt ), jeszcze zalezy czy ktos na sesji jest. zapełnienie kilku magazynów ok 2 miesiecy.
8. Glitche, czasem są niezłym sposobem na zarobek.
9. Korzystanie z usług GTA Modding . Polecam:D
 
Ostatnia edycja:

kuuchar

Użytkownik
Reaction score
0
Zdobyte trofea
1
dajcie spokój z sharkami, innymi syfami, jeśli braknie wam hajsu dostaniecie to od money lobby, zaplacisz jakies grosze i masz tyle ile potrzebujesz na dany biznes
 

Dyszek

Użytkownik
Reaction score
0
Zdobyte trofea
6
Ja pierwsze kilka mln zarobiłem na money lobby
 
Do góry